Akcia 100 dni 100 % dla siebie - Moje motywację

Jutro dla mnie wielki dzień , zaczynam akcję 100 dni 100 % dla siebie. Dziś wykonałam zdjęcia które będą porównaniem dla efektów.Niestety zachowam je dla siebie :P  

Jakie są moje motywację podejmując się tego wyznania ? 

Liv Tyler - Dla mnie jest jedną z  najpiękniejszych kobiet.Podziwiam ją zwłaszcza za fakt , że nie deklaruję żadnej chęci do operacji plastycznych a chce zachować swoje naturalne piękno. Ma piękną cerę , zadbane włosy , super figurę i to coś co przyciąga wzrok tylu mężczyzn. Jest moją motywacją , dzięki niej chce sobie udowodnić ,że też potrafię ładnie wyglądać jeśli tylko nad tym popracuję.

Może i nie jest to zbyt kolorowy wygląd mojej przyszłości ale jednak możliwy. Przypuszczam , że ta kobieta nie tylko ma problem z nadwagą ale i z cukrzycą  i tu koło się zamyka. Pytanie - Jeśli nie będę teraz o siebie dbała to czy dam radę naprawić wszytko w przyszłości ? Nie można ciągle zwlekać i odkładać na inny dzień ale zrobić to teraz puki łatwiej niż później gdy na naprawę błędów jest już za późno.

Super kondycja nawet na stare lata.Możecie wiedzieć lub nie ale sprawność na starość jest sensem życia.Przez 3 miesiące miałam staż w domu opieki , nauczyło mnie to wiele o życiu. Zachowanie zdrowia , sprawności fizycznej jest jedną z najważniejszych rzeczy które możemy zachować starając się o to . Nikt o nas nie zadba tak jak my sami . Nie można popadać w lenistwo , nie ma rzeczy nie możliwych  ! Okropnie mi wstyd było ,że niektóre ,,starsze osoby " miały kondycję o wiele lepszą od mojej a przecież to ja powinnam tryskać młodością .

I moja najważniejsza motywacja osobista :) Już za około 150 dni ślub ! To jedyny dzień  w życiu kiedy to panna młoda przyciąga wszystkie spojrzenia. Dzień trochę z bajki , w którym spełniają się marzenia jedno z nich jest zależne tylko od mnie.Tylko ja mogę sprawić , że w tym dniu będę wyglądać tak jak o tym marzę :)


Trzymajcie za mnie kciuki ! Żebym się nie poddała w moim postanowieniu :)
Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger