Słyszałyście o marce La Clarée ?


La Clarée -Jest to francuska marka kosmetyków organicznych, która od niedawna widnieje na polskim rynku.
Marka ta została stworzona przez rodzinę Baussan, która już wcześniej zaistniała w światowym rynku kosmetyków tworząc markę L'OCCITANE.
La Claree to również rzeka , która znana jest jako matka wód.
Nie bez powodu nazwa wywodzi się od rzeki. Firma na na celu nie tylko dbać o naszą urodę ale i o środowisko naturalne. Corocznie 1% zysków zostaje przekazywanych na cele zachowania środowiska naturalnego. Składniki wykorzystywane w kosmetykach są w 100 % naturalne i ekologiczne. Opakowania służące do wyrobu kosmetyków sprzyjają recyclingowi. Napisy na opakowaniach są zrobione z naturalnych barwników. Kosmetyki marki La Claree otrzymały również certyfikat świadczący o spełnieniu wyższej normy środowiskowej jak i certyfikaty Ecocert i Cosmobio. Drzewa z których pochodzą składniki kosmetyków są  pochodzą z kontrolowanej gospodarki leśnej. Można by rzec że firma La Claree na pierwszym miejscu postawiła sobie nie tylko wysoką jakość kosmetyków ale i troskę o środowisko i życie zgodne z naturą.
Kliknij by zobaczyć
W swojej ofercie mają szeroki asortyment kosmetyków.

W Polsce pojawiła się Linia Oliv bazująca głównie na wyciągach z drzewa oliwnego jak i też olejkach jojoba, macadamia, z migdałów, zielonej herbaty, szarlotki alpejskiej, aloesu, olejach z moreli i orzechów laskowych, malin i masła shea. Jednym z sklepów w których możecie nabyć kosmetyki marki La Caree jest  www.sklep.myorganic.pl
Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger