Aktualizacja włosowa 11.11.2012Kosmetyki które stosowałam :
Domowe kosmetyki :

Przyznam się bez bicia z domową pielęgnacją u mnie w tym miesiącu było ciężko. Wciąż trudno mi się nauczyć że nie mam do dyspozycji tyle czasu łazienki gdy mieszkałam sama z narzeczonym. Teraz gdy muszę dzielić łazienkę z rodziną męża jest o wiele gorzej. Nie mam takiej swobody, nie chcę za bardzo kombinować bo co jak co to nie jest mój dom. Wiem , daje wam zły przykład....domowo u mnie powinno być i to dużo ! Mam zamiar to zmienić i spróbować zrobić takie domowe kosmetyki które nie pobrudzą całej łazienki. Stosowałam natomiast oliwę z oliwek do włosów....jednak zbyt rzadko i strasznie mi wstyd.... ale jeszcze większy wstyd przyniosło by mi okłamywanie was. Czesałam również włosy ( około 100 pociągnięć szczotką ) i robiłam masaże podczas gdy miałam zapikowaną maskę na włosach.

Ocena pielęgnacji :
Oczywiście jak zawsze mam sobie dużo do zarzucenia. Powinnam nie przejmować się tym że muszę dzielić łazienkę z innymi (spędzać w niej krótko czasu) i znaleźć rozwiązanie przy którym będę mogła stosować domową pielęgnacje bez przeszkadzania przy tym innym. Kosmetyki natomiast stosowałam bez zarzutu. Nie robiłam nic co by mogło zaszkodzić moim włosów ( nie szarpałam, nie rozczesywałam mokrych , nie kładłam się w rozpuszczonych lecz zaplatałam warkocz ) Zauważyłam jednak różnicę - włosy stały się zdecydowanie grubsze i mocniejsze. Wiem jednak, że jeszcze długa droga przed mną zanim osiągnę upragniony rezultat.
Cele pielęgnacji 
Mam jeden prosty cel - w tym miesiącu używać więcej domowych kosmetyków. Rozplanować sobie plan działania i starać się go trzymać ! Zdobywać wiedzę na temat pielęgnacji włosów. Zadbać o włosy od środka - zdrowiej się odżywiać.
 
11.11.2012
10.11.2012
Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger