Odżywka balsam do włosów Rosa Damascena - recenzja

Recenzja powstała dzięki wygranej w konkursie ,,Wypróbuj EKOkosmetyk Agronatura" Zorganizowanym przez sklepMoja opinia :
  


OPAKOWANIE I POJEMNOŚĆ

Opakowanie doskonale spisze się w podróży. Jest małe i poręczne w buteleczce mieści się 50 ml- na moją długość włosów starczyło na 5 zastosowań. Butelka jest zrobiona z twardego lekko zielonego plastiku ( sądzę że  nadaje się do ponownego recyklingu lub szybciej się rozkłada)
   
ZAPACH 
  
Zapach bardzo mi się podoba mieszanina róży i ziół , dobrze dobrana kompozycja która nie jest zbyt ostra ale wyczuwalna.
Zapach po umyciu utrzymuje się do kolejnego zastosowania.

SKŁAD

Skład odżywki jest zdecydowanie dużym plusem tego kosmetyku. Bazuje on na krystalicznej wodzie i surowców z upraw ekologicznych
 Posiada aż 4 certyfikaty !

 DZIAŁANIE I ZASTOSOWANIE

Producent zapewnia, że po zastosowaniu odżywki włosy :
,,Stają się miękkie i delikatne w dotyku" i ,,Łatwiej się rozczesują"   W tym zadaniu odżywka spisała się dobrze lecz nie zdziałała cudów ( może gdybym stosowała ją częściej sądziłabym inaczej) Odżywkę nakłada się bezproblemowo , również do spłukiwania nie mam nic do zarzucenia.


CENA :
 Cena: 31.00 zł / 50 ml. Biorąc pod uwagę skład i tradycyjną recepturę mogę zrozumieć cenę. Jednak jak na moje zarobki mogę stwierdzić, że jest średnio-droga.

OGÓLNA OCENA:
 Jest to bardzo wysoka ocena - Jak wiadomo nie ma idealnego kosmetyku. Każdy kosmetyk ma wady i zalety !
A wszystkich zainteresowanych  
Po szczegółowe informacje odnośnie kosmetyku zapraszam na stronę sklepu TUTAJ

Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger