Ranking nowinek - Czyli babcine sekrety w przemyśle kosmetycznym

  W czasach gdy wszelka technika idzie do przodu, szukamy często czegoś z ,, dawnych czasów" 
  Producenci kosmetyków wychodzą nam na przeciw i tworzą serię kosmetyków bazujących na babcinych sekretach urody.
Trzeba przyznać, że  choćby kosmetyki były wykonywane tak samo jak kiedyś już nigdy nie będą takie same. Dlaczego ?


 Wszytko się zmienia do okola. Przyroda już nie jest tak naturalna jak kiedyś. Każda ingerencja człowieka w naturalne środowisko i potrzeba ulepszania wszystkiego tworzy nie odwracalne skutki. 
  Zamiast szukać w kosmetykach kolejnych ,, rewolucyjnych i nowoczesnych składników", warto sięgnąć po te kosmetyki w których skład wchodzą znane od lat rośliny, zioła, oleje itp.
  Nasze babcie i prababcie często same robiły kosmetyki, z produktów dostępnych pod ręką i pochodzące często z własnego ogródka.
  Dzisiaj nie każdy ma czas, możliwość na wykonywanie takich rzeczy w domu. To kolejny powód dla którego warto wybrać kosmetyki bazujące na babcinych sekretach urody.
   Znane mi są dwie babcie kosmetyczne - Nasza Polska babcia z Joanny i jej rosyjska odpowiedniczka Babusza Agafia. 
Firma Joanna postawiła na bardziej nowoczesne odświeżenie babcinych receptur natomiast firma Pierwoje Reshenie kieruje się tradycją przechodzącą z pokolenia na pokolenie. 
  Przyznam, szczerzę że bardzo lubię obie serie kosmetyczne. Kosmetyki z Apteczki Babuni cenię za niską cenę i dobrą jakość, natomiast kosmetyki Babuszki za tradycję i naturalny skład. 
  Obie serie kosmetyczne są bardzo bogate i różnorodne i posiadają w swym asortymencie produkty do pielęgnacji od stóp po czubek głowy. Każda z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
 Gdzie można kupić takie kosmetyki ?
- Kosmetyki z serii Z Apteczki Babuni można kupić praktycznie w każdej drogerii kosmetycznej
- Kosmetyki Babuszki Agafii można kupić w sklepach internetowych. Polecam zakupy w sklepie SKARBY SYBERII , gdzie specjalnie dla czytelników mojego bloga przysługuje rabat na zakupy ( szczegóły w baneru na pasku bocznym )

A wy macie jakieś ulubione kosmetyki z tych serii kosmetycznych ?
Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger