False Lash Wings Maskara - recenzja

W drogeriach jest od groma tuszy do rzęs
Jedne pogrubiają rzęsy inne wydłużają a jeszcze inne z kolei sprawiają, że są czarne jak noc.
Gdybym miała wybrać jeden kosmetyk który zabrałabym ze sobą jakbym mogła wybrać tylko jeden - bez wahania odpowiedziałabym, że maskarę do  rzęs.
Na rynku pojawiła się ostatnio nowość od L'Oreal Paris 
  False Lash Wings - maskara sprawiająca, że rzęsy wyglądają jak skrzydła motyla.
Czy jest to kolejna reklama tuszu który działa ,,cuda"
Zapraszam was do szczerej recenzji co myślę na temat tej nowościInformacje od producenta :

Rzęsy niczym skrzydła motyla. Objętość od nasady aż po same końce. Rzęsy są szeroko rozpostarte, podkręcone i wydłużone w zewnętrznych kącikach.

L'Oréal Paris prezentuje nową maskarę False Lash Wings. Pod trzepotem rzęs Twoje oczy wyglądają spektakularnie, a szeroko rozpostarte rzęsy uzupełni ich uderzająca objętość… Twoje spojrzenie rozpościera się nieskończenie. False Lash Wings wydobywa esencję kobiecości. 
Efekt skrzydeł motyla dzięki asymetrycznemu kształtowi szczoteczki, która wydłuża i modeluje każdą rzęsę, od kącika do kącika. Ekskluzywne włókna otulają i powiększają rzęsy, by nadać im spektakularną objętość.Moja opinia :


 Zacznijmy od OPAKOWANIA
Czy jest w opakowaniu tego tuszu coś co go wyróżnia od innych ?
  • Myślę, że jest solidnie zrobione - Nie jest to plastikowe opakowanie w którym często ,,szczoteczka odpada od zakrętki"
  • Jest ładne i oryginalne , przyciąga uwagę"
SZCZOTECZKA
 Dla mnie wygląd szczoteczki i jej kształt jest kluczowy gdy kupuję maskarę do rzęs. Wybieram te które dobrze ściągają nadmiar tuszu. Nie przepadam za tymi włochatymi szczoteczkami - te często sklejają moje rzęsy i odbijają się na powiece
Co mogę powiedzieć o tej szczoteczce ?
  • Wygląd ma trochę śmieszny - pierwszy raz się z takim spotkałam. Zazwyczaj szczoteczki są proste bez tego skosu na boku
  • Cały zbędny nadmiar tuszu jest ściągany :)
  • Szczoteczka lekko się wygina przez co podkreślanie rzęs jest bardziej prezycyjne
ZAPACH - Pewnie nie jedna osoba sobie pomyśli po co mówić o zapachu szczoteczki.
Ja jednak mogę powiedzieć - że tusz pachnie i zapach ten mi się podoba :) 
 APLIKACJA -  Zacznijmy od tego, że nie jestem profesjonalistą w malowaniu. I dla mnie inne rzeczy są bardziej istotne w używaniu tuszu do rzęs niż dla kogoś kto zna się na fachu.
Co może zatem powiedzieć ,,początkująca amatorka malowania" taka jak ja :
  • Tuszowanie przebiega bardzo szybko. Szczoteczka dociera do kącików oka i maluje te rzęsy które inne szczoteczki pomijały lub malowanie ich znaczyło dla mnie trudność.
  • Nie szczypie ani nie piecze podczas używania - myślę że to duży plus zwłaszcza dla kogoś kto nosi soczewki kontaktowe tak jak ja
  • Tusz do rzęs szybko wysycha - nie robi kurzych łapek na powiekach :)
  • Użycie tego tuszu jest jednym słowem ,, łatwe "
EFEKTY 
Efekty wizualne - bez tuszu i z tuszemMoje wrażenia i końcowa ocena


Nigdy nie liczę na efekty podobne tak jak w reklamie w której zawsze lepiej wszystko wygląda. W rzeczywistości efekty są o wiele gorsze i mocno naciągane. W tym wypadku ,,prawie się zgadzają" z tym co prezentuje spot reklamowy.
Co myślę o tym tuszu ?
Jak się nim maluję czuję różnice. Czuję, że jest to inny tuż niż zwykłe. Jak na razie jest to najlepszy tusz do rzęs z jakim się spotkałam.
Maluje mi się nim łatwo i przyjemne. Mam wrażenie, że w rękach specjalistki od makijażu zdziała znacznie więcej niż u mnie.
Zauważyłam znaczącą różnicę w tym jak wygląda moje oko z tuszem i bez niego a nawet w porównaniu do innych tradycyjnych tuszy.
Zapewnienia producenta są jak najbardziej poprawne - Kąciki oka są widoczne i podkreślone i wydłużone ! 
Nie muszę nic więcej robić z oczami by poczuć się kobieco - wystarczy tylko ten tusz a już czuję się lepiej. Jak same widzicie moje rzęsy nie należą do najpiękniejszych a takie podkreślenie ich wychodzi im tylko na dobre. Jedynym minusem dość znaczącym jest cena. Dosyć wysoka bo około 45 zł.  Niestety znane marki się cenią i tak jest w wypadku tego tuszu.
A co wy myślicie o tym tuszu do rzęs ?
Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger