Raz na wozie raz pod wozem....aktualizacja włosowa
Wiedziałam, ze długo już nie wytrzymam !

Tak to już jest, jestem babą i jak to prawie każda baba musi raz na czas dokonać w swoim wyglądzie zmian. 
Tak i to było ze mną około 2 tygodnia temu.
Jestem oczywiście na siebie zła, że doprowadziłam swoje włosy do okropnego wyglądu.
Jak to się stało ? Otóż, postanowiłam sobie sama ( niestety jestem Zosią samosią) zrobić Ombre.

Owszem efekt nie jest zły, nawet dobrze się czuję w troszkę rozjaśnionych włosach. Niestety odbiło się to bardzo źle na kondycji moich włosów. Włosy wołają o ścięcie na krótko... a ja nie chcę się poddać i w ten miesiąc chcę uratować moje włosy !

Już zdenkowałam wszystkie kosmetyki, które używałam w kwietniu tylko balsam i szampon z Agafii dopiero co zaczęłam używać. Kosmetyki spisały się naprawdę dobrze, szkoda tylko że moje rozjaśnianie włosów zniszczyło cały trud pielęgnacji.

Uczę się na błędach i następnym razem wybiorę się jak już co do fryzjera. Mam zamiar skończyć z eksperymentami na włosach w domu, ale nie wiem czy mi się to uda.
Podczas rozjaśniania włosów wypadło mi ich całkiem sporo :( Byłam tego świadoma, że źle robię ale mimo to usilnie potrzebowałam tej zmiany.

Nie wiem czy wy tez tak macie,ale ja już tak mam nie umiem długo wytrzymać w jednym i tym samym kolorze włosów czy w jednej i tej samej fryzurze. Czuję się z tym źle, nudzę się z swoim wyglądem. Próba stopniowego rozjaśniania włosów poprzez kupowanie coraz to jaśniejszego szamponu niestety nie dała porządnych rezultatów.

Ombre może i nie jest najlepszym sposobem na rozjaśnienie włosów. Jednak w tym wielkim worku pełnym minusów widzę też i plusy. Włosy delikatnie się rozjaśniły i mają dla mnie ładniejszy kolor. Nie wiem czy używając zwykłego rozjaśniacz uzyskałabym ten efekt.
Kondycja moich włosów znacznie się pogorszyła jednak nie na całej długości włosów. Ciągle pojawiają się baby hair. Muszę uzbroić się w cierpliwość, by włosy miały z powrotem piękny blask.

Poszukuję maski która silnie zregeneruje moje zniszczone włosy i tu do was prośba 
– Czy znacie jakąś dobrą i w miarę tanią maskę

 

 Kosmetyki które używałam w tym miesiącu
1. Szampon i balsam Agafii Przeciw wypadaniu włosów ( Wkrótce recenzja)
Zeszły miesiąc i dziś


Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger