Aktualizacja włosowa


W tym miesiącu wzięłam się porządnie za moje włosy. Cały trud się opłacił bo widać skromne efekty. Po istnych wariacjach włosowych w planach mam kolejne zmiany tym razem u fryzjera. 
Chcę podciąć moje włosy, być może mocno skrócić. Dokładnie nie wiem, co wpadnie mi do głowy.  W każdym bądź razie marzy mi się zmiana fryzury i koloru włosów :)
Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się poprawić znacznie kondycje moich włosów. Postawiłam na równowagę i systematyczność i mam zamiar pielęgnować włosy w tym miesiącu takim samym sposobem.


Myje włosy co 2 dzień, czasem codziennie gdy zajdzie taka potrzeba.

Podczas jednego mycia postawiałam na bardzo intensywną pielęgnację. Przed myciem nakładałam olejek na włosy ( arganowy albo kokosowy) lub maskę Ziaji intensywna odbudowa włosów.
Myłam włosy Szamponem Agafii do włosów wypadających a potem jeszcze nakładałam balsam z tej samej serii ( gdy się skończył używałam maski jajecznej Joanny z Apteczki Babuni do włosów rozjaśnionych)

Podczas drugiego mycia używałam tylko szamponu Arganou i nic więcej ani przed ani po myciu włosów.
I tak na przemian, myślę że tym sposobem nie przesadziłam mocno ani w jedną ani w drugą stronę w pielęgnacji włosów - być może w tym miesiącu zmienię kosmetyki ale będę trzymać się tego schematu czyli na przemian intensywna pielęgnacja z minimalną.

http://naturalniepienkna.blogspot.com/2014/05/recenzja-szamponu-i-balsamu-agafiii.htmlhttp://naturalniepienkna.blogspot.com/2014/06/szampon-arganowy-arganou.html

Jakie zmiany zaszły w moich włosach ?
  • Lepiej się kręcą 
  • Są mniej wysuszone i łamliwe
  • Mniej się puszą
  • Są bardziej odżywione
  • Końcówki się nie rozdwajają 
  • Ciągle wypadają ( mniej niż ostatnio ale ciągle mnie to martwi )

Porównanie maj i czerwiec
Moje włosy wyglądają jakby były od dwóch zupełnie obcych osób, jak niewiele czasu potrzeba by wizualnie wyglądały inaczej. Oczywiście wszytko to też kwestia światła i jakości zdjęcia, które mam nadzieję, że kiedyś się poprawią :)
Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger