Rodial Dragon's Blood Eye Mask - maseczka pod oczy w postaci płatków

Informacje o kosmetyku TUTAJ

Co zapewnia producent
Rodial Dragon's Blood Eye Mask, to odżywcza maska pod oczy w postaci płatków z wyciągiem ze "smoczej krwi" tj. żywicą leczniczego drzewa Croton Lechleri. Łącząc zaawansowaną bio-celulozową technologię z unikalnym kompleksem ze smoczej krwi, płatki działają intensywnie nawilżająco i nawadniająco na delikatny obszar skóry w okół oczu. Staje się ona głęboko odżywiona i odświeżona. Ekstrakt z arniki pomaga w redukcji opuchlizny występującej pod oczami oraz rozjaśnia koloryt skóry - to wszystko dla uzyskania natychmiastowego efektu wypoczętego, odmłodzonego spojrzenia. Kwas hialuronowy zapewnia skórze odpowiednią jędrność oraz przywraca jej utracone napięcie.
 Więcej informacji TUTAJ

Moja opinia
Używając kosmetyku tylko 1 raz, nie da się zawsze w pełni opisać działania kosmetyku. Dlatego dziś moja recenzja nie będzie pełna – opisuje tylko wrażenia po użyciu tej maski.

Maska jest w formie płatków o kształcie dopasowującym się do oka. W opakowaniu znajdujemy 2 takie same płatki – z czego jeden aplikujemy normalnie, przykładamy do oka żelową stronę i odrywamy warstwę ochronną. Z drugim płatkiem jest już gorzej, nie da się go nałożyć wedle instrukcji by pasował do kształtu oka. Musimy ściągnąć osobno żelowy płatek i tak go nałożyć pod oko. Osobiście uważam, że taki mankament jest kłopotliwy i nie powinien mieć miejsca przy kosmetyku z cenowo wysokiej półki.
Podczas 20 minut, gdy miałam maskę pod oczami, nie czułam żeby ta uczuliła bądź wywołała podrażnienia. Wywoływała natomiast przyjemne uczucie dogłębnego nawilżenia
W międzyczasie wykonywałam masaż skóry wokół oczy, by wzmocnić działanie kosmetyku.
Przyznam się, nie mogłam się doczekać kiedy zobaczę się w lustrze i zobaczę czy maseczka coś zdziałała. Byłam nastawiona do tej maski pozytywnie, opis działania brzmiał bardzo zachęcająco.

Nie należę do osób wymagających, ale liczyłam na jakieś widoczne efekty. Niestety nie zauważyłam prawie żadnych. Minimalnie skóra pod oczami była bardziej miękka i nawilżona, jednak znacznie lepsze efekty uzyskiwałam stosując zwykłego plastra ogórka.
Podsumowując efekty stosowania maski nie zrobiły na mnie wrażenia. Podobało mi się za to, przyjemne uczcie gdy miałam nałożoną maskę pod oczami.

Copyright © 2016 Naturalnie, że Piękna , Blogger