Aktualizacja włosowa - zaczynamy zabawę z rumiankiem !Najbardziej w tym miesiącu skupiłam się na rozjaśnianiu włosów rumiankiem, poszukuje ciągle idealnej metody która rozjaśni włosy bez żadnych skutków ubocznych.
Kombinowałam już z psikaniem włosów rumiankiem przed myciem i na mokre włosy nakładałam jeszcze odżywkę do włosów Dabur vatika krem do stylizacji włosów ( dostałam ją na spotkaniu blogerek) Kilka słów o odżywce : Bardzo dobrze regeneruje włosy, ułatwia rozczesywanie, zapach utrzymuje się bardzo długo na włosach.
Po miesiącu doszłam do wniosku, że przejdę jednak do najbardziej tradycyjnej metody – czyli płukanek. Będę je stosowała z dodatkami, które nawilżą włosy lub używała po płukaniu odżywki bez spłukiwania.
Uparłam się, że będę stosować rumianek co najmniej 3 miesiące co 2 dzień i zobaczę na własnych włosach, czy widać rezultaty. Moja koleżanka z szkoły, używała rumianku około pół roku,a jej włosy wyglądały jakby miała zrobione pasemka, piękne złote refleksy a ja się zawzięłam, że też takie chce mieć !


Teraz na włosach mam straszne odrosty i mimo to, nie chcę farbować włosów. Powoli przyzwyczajam się do swojego koloru włosów i coraz mniej mi się on podoba :( Ombre przy odrostach nie wygląda tak tragicznie i mogę ścierpieć kolor moich włosów. Niedługo też zacznie się sezon czapkowy i z spokojem będę mogła mieć milion kolorów na głowie.

Zeszły miesiąc i dzisiaj

Kondycja włosów się nie zmieniła, mogłabym powiedzieć, że trochę jest lepiej. Wypadło niestety  dużo włosów rozjaśnionych ( tych najjaśniejszych) przez co w ogólnym odczuciu mam wrażenie, że mi ściemniały. Są za to mniej suche i lepiej się kręcą.
Trochę martwi mnie przerzedzenie włosów, dopiero patrząc na zdjęcia widzę że wypadło ich znacznie więcej niż zazwyczaj. Dlatego przypilnuje w tym miesiącu stosowanie toników na skórę głowy dla wzmocnienia cebulek włosowych. Zainwestuje też w praktyczne klamry do włosów by uniknąć ich szarpania. Zacznę również, częściej chodzić w rozpuszczonych włosach.


Jakie kosmetyki stosowałam w tym miesiącu ?
Kilka słów o odżywce : Dobrze odżywia włosy i ich nie obciąża, dobrze się aplikuje ale jednak wymaga użycia sporej ilości na całe włosy, kondycja włosów poprawiła się w zadowalającym stopniu, rozczesywanie włosów po odżywce jest średnie.
2.  Szampon z rokitnikiem - W końcu się skończył :) A ja mogę tylko tyle o nim rzec, że dobrze myje włosy. Jest to pierwszy kosmetyk o którym tak mało umiem powiedzieć.
Kilka słów o odżywce : Pięknie pachnie, ułatwia rozczesywanie włosów !, nawilża i chroni włosy, nie obciąża włosów, jest wydajna.

Oraz : Dabur vatika krem do stylizacji włosów, rumianek, olejek kokosowy
Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger