Kilka nowości w kosmetyczce :)

Kto by pomyślał, że już niedługo koniec miesiąca ! Czas tak szybko leci, że zanim się obejrzymy będzie lato. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się już doczekać. W ramach pocieszenia ostatnimi czasu w mojej kosmetyczce pojawiło się kilka nowości. Mam nadzieje, że niedługo uda mi się choć co nieco wam o nich opowiedzieć, tym bardziej że już w nich znalazłam kilka perełek.
Pierwszą nowością są kosmetyki marki http://petalfresh.com/. 
Jest to nowość na rynku Polskim, kosmetyki prosto z ameryki. Czy spiszą się na moich włosach ? Jak na razie radzą sobie dobrze, zobaczymy z czasem co wyczarują na moich włosach.

 

Doszła do mnie również wygrana u Hedonizm & eskapizm , jest to zestaw startowy od Lili Lolo który jest dostępny tutaj. Na wstępie mogę powiedzieć, że obsługa Costasy pomogła dobrać mi podkłady do karnacji. Zestaw co prawa malutki ale idealnie spisze się w odpowiednim wyborze minerałów. Dodatkowo pełno malutkich próbek, w których można się zakochać.
 Czy byłybyście zainteresowane recenzjom tego zestawu i próbek w formie zdjęć ? Niestety dopiero po pełnowymiarowym opakowaniu będę w stanie ocenić coś więcej, a zestaw startowy i próbki aż się proszę o zdjęcia. 


No i wpadły mi w oko kosmetyki - Mgiełka do włosów ochronna od Farmony oraz olejek do masażu Alterry. W planach mam intensywną pracę nad sobą na wiosnę i mam nadzieję, że te kosmetyki przysłuż się do poprawy mojego wyglądu. Oba kosmetyki mają piękne pachną i jak na razie czekają w kolejce do użycia.

Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger