Aktualizacja włosowa 20.04.2015

Dziś przyszła pora na aktualizację włosową, w końcu nazbierałam trochę sił by coś napisać :)


Plan pielęgnacji

W tym miesiącu przyznaję się bez bicia, moja pielęgnacja włosowa była dosyć marna. Udało mi się natomiast zrobić 2 domowe kosmetyki do włosów, o toniku pisałam wam ostatnio tutaj. Niestety musiałam zaprzestać jego użytkowania, przynajmniej na jakiś czas gdyż mój nos ostatnio protestuje na prawie wszystkie zapachy :(. Niedługo mam nadzieję, podzielę się z wami wrażeniami odnośnie mojej mieszaniny olejów na włosy.  

Kosmetyków stosowałam niewiele, w ruch poszedł znowu ulubiony Szampon Corine de Farme  o którym już nie raz wam wspomniałam. Duże opakowanie pozwala na długi okres użytkowania, a teraz tym bardziej go uwielbiam ze względu na delikatny zapach. Co prawda do użycia zużywam większej ilości niż w przypadku zwykłego szamponu, ale to i tak nie zmienia faktu, że ciągle jest go bardzo dużo. Do tego stosowałam 2 maski Agafii - ,,Siedem Sił" i ,,Blask i Elastyczność". W kolejce czekają jeszcze 2, a w dodatku szereg kosmetyków które wypadało by w końcu zużyć.

Na przyszły miesiąc postanawiam nic nie planować, postawię na spontaniczność w pielęgnacji włosów. Wiosna to dla mnie zakręcony czas i w jedne dni mam pełno zapały i energii do życia a w inne czuję się jak przejechana przez pociąg.


Podsumowanie : Jak wygląda kondycja moich włosów, ogólnie nie jest źle. Włosy mają się nawet dobrze. Porównując do ostatnich miesięcy, ich kondycja jest coraz lepsza. Zeszłomiesięczne szaleństwo w farbowaniu włosów poszło w zapomnienie. Kolor włosów przy głowie znowu wrócił do naturalnego. Najlepsze jest to, że teraz zaczyna mi się on pomału coraz bardziej podobać i mam nadzieję że uda mi się uniknąć przez jakiś czas farbowania włosów.

 P.S ostatnio przyszła do mnie nagroda z konkursu urodzinowego bloga Kosmetyki z Mojej Półki .
Serdecznie jeszcze raz dziękuję za uroczy upominek. 

 
Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger