Aktualizacja włosowa 09.09.2015Kosmetyki które stosowałam w tym miesiącu
  • Olejek do włosów Agafii ,,Wzmocnienie" recenzja tutaj
  • Radical szampon przeciwłupieżowy – Kolejny szampon który muszę zużyć bo szkoda wywalić. Nie pomógł nic a nic mojemu mężowi w problemie z łupieżem. Jako szampon działa dobrze : domywa oleje i nie obciąża włosów. Szału jednak nie robi.
  • Serum Goodbay Damage od Garniera - Jest to dobre serum do włosów, ale należy uważać przy jego stosowaniu. Zbyt duża ilość olejku obciąża włosy i szybciej je przetłuszcza.
  • Suchy Szampon Batiste classic – Uwielbiam używać suche szampony, odnoszę jednak wrażenie że są bardzo i to bardzo mało wydajne. Będę poszukiwać tańszego odpowiednika tego szamponu lub czegoś co jest bardziej wydajne
  • Isana Professional Oil care odżywka do włosów – Super tania drogeryjna odżywka. W miesiąc zużyłam prawie całą. Jedna z lepszych odżywek ogólnie które miałam okazje stosować !

Opis pielęgnacji, plany i efekty

Pielęgnacja włosowa jak na razie bez zmian. Nakładam olej przed myciem włosów prawie za każdym razem. Do tego szampon, odżywka i olejek na końcówki włosów. Te zestawienie kosmetyków bardzo dobrze działa na moje włosy. Ku mojemu zadowoleniu, końcówki włosów nadal wyglądają bardzo dobrze. Zwiększyło się też nieco nawilżenie moich włosów i ich zdrowszy wygląd. Ogólnie nie narzekam na moje włosy, co rzadko się zdarza.
Kolejny miesiąc mam zamiar kontynuować używanie tego zestawienia. Zmienię może tylko szampon i odżywkę. Muszę się uzbroić w cierpliwość i czekać aż włoski trochę bardziej podrosną.
Jak widać na zdjęciach moje odrosty są coraz dłuższe, po zeszłorocznym ombre zostały tylko rozjaśnione końcówki. Końcówki w porównaniu z odrostami mocno ze sobą kontrastują ale staram się tym nie przejmować. Jak na razie nie myślę o farbowaniu włosów i myślę, że jestem na dobrej drodze by w zupełności zaprzestać koloryzacji chociaż na kolejne pół roku.

Porównanie zeszły miesiąc i dziś
* Włosy z dziś są nieco jaśniejsze w rzeczywistości niż na zdjęciach ( wina nieodpowiedniego światła)
Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger