Mama wraca do formy ! - Schudnij ze mną i ty !


 Mama wraca do formy ! Czyli od nowego roku biorę się za siebie

Prawdopodobnie podobne postanowienie ma tysiące o ile nie miliony kobiet na świecie. Nowy rok stanowi dobry ,,nowy początek" nowego lepszego życia. Zaczynamy z czystą kartką i to tylko od nas wyłącznie zależy co na niej pozostanie pod koniec roku. Ten rok był dla mnie wyjątkowy ! Zostałam mamą i po raz 6 ciocią ! Powodów ro radości naprawdę miałam bardzo wiele.

W tym roku chcę zostać Sexi mamą ! A co za tym idzie ? Kobietą pewną siebie, zadbaną i zdrową :)
To posłuży nie tylko mi ale i Jagódce jak i mojemu mężowi ! Zdrowszy tryb życia, lepsza dieta i więcej ruchu tego mi najbardziej potrzeba ! Nie mam zamiaru odchudzać się na potęgę, nie jestem za tego typu praktykami. Chcę zmienić złe nawyki na lepsze i pozbyć się kilogramów które mam w nadwadze. Po raz kolejny założyłam konto na Vitali , portal ten zawsze pomaga mi łatwiej kontrolować zdrową dietę jak i tracone kilogramy. Kto nie zna tej strony polecam, można korzystać z darmowego konta lub wykupić bardziej rozbudowane dodatkowo płatne. Strona oferuje też indywidualne diety oraz zestawy ćwiczeń.


Podczas ciąży przytyłam 25 kilogramów i na finiszu ważyłam 82 kilo przy wzroście 154, nie jest to powód do dumy ani tym bardziej do chwalenia się. Nie siedziałam i nie jadłam za dwóch a kilogramy przybywały, byłam tym z początku przejęta a później zrozumiałam że nie na wszytko mam wpływ.
Dziś ubyło mi już 15 kilo, które szybko zleciało nawet nie wiem kiedy. Jednak to co zostało nie zejdzie już samo z siebie i muszę nad tym popracować. Wiem, że muszę zadbać o swoje zdrowie, prognozy nie są niestety dobre. Albo teraz wezmę się za siebie albo całe życie będę walczyć z nadwagą z ciąży. W czasie ciąży dobrze odczułam co to znaczy ważyć dużo. Ból kręgosłupa, ociężałość, kiepska forma fizyczna - takie życie nie jest dla mnie. Nie chcę doprowadzić siebie do ciężkiej choroby, chcę dożyć tej emerytury :P Mam świadomość tego, że obecnie wiele muszę poprawić i zmienić w swoim życiu. Puki jeszcze nie mam dużo lat, puki mam siłę i energię na zmiany. Odkładanie tego w nieskończoność może być zgubne. Tutaj powiedzenie ,,Lepiej późno niż wcale" nie ma znaczenia, bo tutaj ,,późno może być za późno"

A więc koniec z lenistwem. Czas na zmiany ! Tutaj nie ma już miejsca na żarty. Zaczyna się walka na dobre i na złe. Mama wraca do formy ! Wieżę w siebie, że dam radę. Skoro przeżyłam poród to zmiana nawyków na lepsze nie będzie taka trudna. Możecie się śmiać, że mam odwagę mówić publicznie o takich rzeczach. Za kilka miesięcy pokażę wam na co mnie stać ! W ramach motywacji chcę raz na czas dzielić się z wami moimi postępowaniami. Być może znajdzie się tutaj ktoś kto potrzebuję zmian jak ja ! Zachęcam wszystkich do zmiany życia na lepsze.


Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger