Coffeelinks nowa seria postów na blogu


Dawno dawno temu, już sama nie pamiętam kiedy. Na blogu raz w miesiącu pojawiały się post z polecanymi blogami. Zaprzestałam tej tradycji i teraz znów chcę do niej powrócić ale nieco w innej formie. Co jakiś czas na blogu będą ukazywać się Coffeelinks - czyli zbiór linków godnych polecenia. Nie będą one dotyczyć tylko i wyłącznie blogów, czasem polecę konkretny wpis, konkretną stronę czy nawet ciekawy film. Ogółem wszytko co mnie urzekło w internecie podczas picia kawy :) Mam nadzieję, że znajdziecie w tych postach nieco inspiracji jak i odkryjecie coś nowego.


A w dzisiejszym premierowym poście, zapraszam    


,,Kilka zasad linkowania" Wpis ten zmotywował mnie do ponownego linkowania na blogu, bardzo trafne spostrzeżenia. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem linkowania na swojej strony, znajdziesz tu coś dla siebie

Kosmopedia.org strona do której często zaglądam. Znajdziecie tutaj bardzo dużo informacji odnośnie składu kosmetyków

The Food Emperor Czyli gotowanie na wesoło z udziałem Polskiego Szweda. Jego przepis są ukazane w oryginalny sposób, tak że nasza ochota na jedzenie wzrasta do maksimum. Zdarza mu się często używać niecenzurowanych słów, dlatego odradzam ten kanał dzieciom.

Searchingfortomorrow.com Wyjątkowy blog fotograficzny, który urzeka swoją magią i cudownym klimatem

Digart.pl Strona znana mi już od lat. W jednym zdaniu - zbiorowisko prac utalentowanych ludzi

Fotor.com Używam tej strony już od kilku lat do podstawowej obróbki zdjęć jak i tworzenia kolarzy

Cute Girls Hairstyles Coś dla włosomaniaczek, kanał z najlepszymi fryzurami krok po kroku

,,Kiedy widzę słodycze to kwiczę" Wpis w którym dowiemy się co nieco o roli cukru w diecie oraz o jego zdrowych zamiennikachProblemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger