Fisher Price Leżaczek-Bujaczek must have każdej mamy :)

Dlaczego warto mieć leżaczek-bujaczek ?

 Moja opinia
Już będąc w ciąży wiedziałam że chcę mieć leżaczek- bujaczek dla małej. Jest to coś co przyda się każdemu maluszkowi. Cz to z tej firmy czy z innej byle by bujał :) Leżaczek używamy codziennie. Mała Jagoda bardzo lubi w nim siedzieć a jeszcze bardziej drzemać. Dzięki szelkom mam pewność, że z niego nie wypadnie a jest naprawdę ruchliwa.
Bujaczek ma też funkcję masażu, po wciśnięciu guzika wibruje dzięki czemu dziecko bardziej się uspokaja. Jest lekki, dzięki temu można go bez problemu przenosić z miejsca na miejsce z pasażerem włącznie. Jak na razie bujaczek jest nieodłącznym elementem naszej codzienności. Jagódka siedząc w nim jak na tronie z chęcią ogląda co tam gotuje w kuchni czy też przygląda się moim ćwiczeniom. A gdy oczka jej się zamykają bezproblemowo w nim usypia. Bujaczek ma jeszcze pałąk z zabawkami który pewnie już niedługo będzie używany przez córcię.
 Leżaczek tej firmy jest sprawdzony i mogę go polecić z czystym sumieniem. Taki sam ale z innym wzorem miały moje siostry, dzieci korzystały z nich bardzo długo. Nie niszczeje, jest porządnie wykonany. Z pewnością posłuży nie tylko jednemu dziecku. Łatwo się go czyści w razie zabrudzeń. Służy nie tylko do leżenia i bujania, spokojnie można w nim również karmić dziecko gdy podrośnie. Jest to naprawdę duże ułatwienie w wychowaniu dziecka, polecam szczerze !

A tak prezentuje się w użyciu :)


Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger