Aktualizacja włosowa


Obecna pielęgnacji i plany 

Mam wrażenie że ten czas ktoś zaczarował. Od jednej aktualizacji do drugiej pozornie mija bardzo mało czasu. Moje włosy mają się dobrze, nie narzekam na ich stan. Kusi mnie zmiana koloru ale nie wiem czy się na nią zdecyduje. Jak to kobieta, lubię zmiany a zmiana koloru jest najłatwiejszym sposobem na dużą przemianę. Poprzednia farba już się nieco wypłukała i widać, że mam jaśniejsze końcówki włosów. Udało mi się w tym miesiącu zastosować nieco domowej pielęgnacji co mnie bardzo cieszy. Sezon czapkowy mamy z głowy i teraz nie mogę sobie pozwolić na domową fryzurę na spacerze.W dalszych planach mam podcięcie włosów, może przed sezonem wakacyjnym mi się uda.


Kosmetyki które stosowałam w tym miesiącu 

Szampon Biolaven - Jest w porządku, dobrze zmywa oleje i ładnie pachnie. ( niedługo napiszę wam o nim nieco więcej) 
Loreal Absolut Repair - Świetna maska, cena nie za mała ale efekty genialne ! O niej poczytacie tutaj,  
Yves Rocher Maska odbudowująca do włosów - Po użyciu odżywki z tej serii ( o niej pisałam tutaj ) myślałam że maska będzie przynosiła jeszcze lepsze efekty. Okazała się w moim odczuciu gorsza i w dodatku mniej wydajna. Efekty zadowalają jednak nie aż tak żeby kupić maskę ponownie.
Florihana Olejek Jojona i Hydrolat Róża Alba Organiczna - Naprawdę świetnej jakości naturalne kosmetyki. hydrolat posłużył mi jako mgiełka do włosów natomiast olejek jako maska przed myciem włosów *można kupić tutaj 
Dove  Olejek pielęgnacyjny - Ciągle mam go bardzo dużo, zaczęłam go nakładać przed myciem włosy w formie maski. Stosowanie po umyciu na suche włosy już mi nie odpowiada. Włosy nie reagują na olejek tak dobrze jak na początku. W dodatku śliczny zapach, najzwyczajniej mi się już przejadł.   

Zeszły miesiąc i dziśProblemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +