Mama wraca do formy - wrzuć na luz

Wrzuć na luz :)


Obiecałam sobie, że raz w miesiącu będę zdawać relacje z mojego powrotu do formy. I oto jestem ! Z podkulonym ogonem, ale za to szczęśliwa. Moje zmagania jak na razie są mało skuteczne. Efektów po wadze ani po centymetrach nie widać. Mimo to, nie załamuję się bo wiem że zaczęłam coś robić z sobą.

Pokochałam spacery ! Do tego jeszcze bardziej nakręca mnie aplikacja endomondo. Tak jak byłam przeciwniczką tej apki tak teraz ją uwielbiam. Dzięki niej : widzę swoje postępy, mam motywacje do dalszego działania, mogę w łatwy sposób planować trasy spacerowe z dzieckiem. To spacery są ostatnio moją główną i ulubioną atrakcją w życiu. Odkrywam okolicę, odpoczywam na łonie przyrody. To cudowne mieć w okół siebie tyle przyrody ! Do szczęścia brakuje mi moich ukochanych gór, no ale niestety nie można mieć wszystkiego. Podczas przechadzek z wózkiem widuję dzikie zwierzęta : sarny, lisy, zające, dziki, dzikie ptactwa. Przyznam szczerze, że nigdy w moim życiu nie widywałam ich tak często ! W okolicy mojego domu są ogromne łąki, piękne lasy, rozlewiska i nasza Odra. Kocham nasz kraj za jego piękno.

P.s dzięki spacerom zauważyłam znaczną poprawę mojej kondycji ! Czuję, że mięśnie nóg mi się wyrobiły ale niestety efektów jeszcze nie widać i cierpliwie na nie czekam.

A jak wygląda plan motywacji na ten miesiąc ?

Na moim nowym blogu 30 dni ( tak tak... kolejny nowy blog)  możecie zobaczyć moją walkę o nową lepszą wersję siebie. Będę tam umieszczać małe i duże 30 dniowe wyzwania, zaczynam od ćwiczeń z Mel B na brzuszki ! Do tego mocne ujędrnianie ciała z Nivea  ( wygrałam ostatnio w konkursie zestaw ). Postaram się też zdrowiej odżywiać i ograniczyć te wstrętne słodycze :P

Małe ogłoszenie ,,parafialne"
Na prawej kolumnie bloga u góry widnieje nowy dział. Znajdziecie tam rabaty i promocje, które są specjalnie dla czytelników. Nie ukrywam, że część z nich jest tam po to by zarobić na przysłowiowe pampery dla małej. Nie chcę zaśmiecać bloga banerami, dlatego postanowiłam stworzyć osobne miejsce na tego typu rzeczy - co o tym myślcie ?


Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger