Floslek kuracja kwasami ANTI ACNEDziś co nieco o ducie kosmetyków, który stosowałam w ostatnim czasie w celu zmniejszenia wysypu trądziku. W połowie kwietnia, stan mojej cery i włosów pogorszył się. Przypuszczam, że albo przyczynom były zmiany hormonalne po ciąży albo przesilenie wiosennie. W każdym bądź razie, kosmetyki trafiły do mnie w najbardziej odpowiednim momencie.


ANTI ACNE Normalizujący peeling kwasowy na noc


Kilka słów o kosmetyku :

Użycie

Peelig kwasowy łatwo aplikuje się na twarz, jego konsystencja sprawia że wystarczy niewielka ilość kosmetyku do jednej aplikacji. Stosowany na noc, nie wywołał u mnie żadnego podrażnienia. Jego zapach jest kwaskowaty, mi osobiście on nie przeszkadza. Dzięki dołączonej pipecie, możemy w prosty i higieniczny sposób użyć kosmetyku.

Fotoprotektor krem na dzień SPF 30

Kilka słów o kosmetyku:

  • Opakowanie Tubka o pojemności 30 ml
  • Zapach Typowy dla kosmetyków przeciwsłonecznych
  • Konsystencja Dosyć rzadka
  • Wydajność Bardzo dobra
  • Cena  ok. 29,99 zł
Użycie
Krem na dzień stosowałam na dzień wraz z kuracją kwasami. Pełni funkcję ochronną dla skóry, przed ewentualnym szkodliwym działaniem kwasów. Ma bardzo lekką formułę, po nałożeniu na twarz może nieco bielić ( zresztą jak wszystkie kosmetyki z filtrami). Lepiej użyć go w mniejszej ilości gdyż w dużej może nieco przetłuszczać cerę. Dobrze chroni przed słońcem, nie podrażnia skóry ani nie powoduje zaczerwienień. Z powodzeniem, można go używać pod makijaż. 


Efekty kuracji kosmetykami

Oba kosmetyki bardzo dobrze się uzupełniają. Dzięki peelingowi z kwasami, cera zostaje należycie oczyszczona z niedoskonałości. Krem zapobiega ewentualnemu łuszczeniu się naskórka. Używając kosmetyków z początku obawiałam się podrażnienia skóry, moje obawy były mylne gdyż ani razu nie zaznałam żadnego dyskomfortu. Efekty mnie zadowoliły, na nie jednak musiałam poczekać około dwóch tygodni. Z początku nie było widać żadnych efektów w zmniejszeniu zmian skórnych. Dopiero z czasem, zaczęłam zauważać różnicę. Na skórze pojawia się mniej przykrych niespodzianek a obecne ładnie się goją i są mniej widoczne. Najlepszy efekt stosowania kuracji przyniosło mi zminimalizowanie przetłuszczania się cery.  Będę kontynuować kurację, gdyż jestem ciekawa czy efekty będą lesze. Podsumowanie : Zmniejszenie ilość pojawienia się zmian skórnych, ogólne poprawienie wyglądu cery, szybsze gojenie się niedoskonałości, mniejsze przetłuszczanie się cery.

 

Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger