Aktualizacja włosowa


Dziś mocno opóźniona włosowa aktualizacja. Włoski mają się nieco lepiej, ale już jestem w trakcie intensywnej kuracji przeciw wypadaniu włosów. Postawiłam na jedną markę floslek  i mam nadzieję że to przyniesie najlepsze skutki.

A jak wyglądała moja pielęgnacja w poprzednim miesiącu ? 

Mogę nazwać ją misz masz.... Na moich włosach, tylko częściowo regularnie pojawiały się kosmetyki Dr Beta  o których pisałam tutaj .Zastosowałam również  Essence Ultime spray rozjaśniający włosy w kilku słowach powiem o nim tyle : Spisuje się dobrze, lekko rozjaśnia włosy nie niszcząc ich przy tym. jedynym minusem jest to że nieco skleja i obciąża włosy. Będę go stosować co jakiś czas w celu poprawy koloru włosów. Jednak nie rozjaśni ich w takim stopniu jakbym chciała.

Praktycznie po za tymi dwoma kosmetykami stosowałam bardzo różne kosmetyki do włosów. Wykorzystałam cały zapas próbek i przy każdym myciu włosów lądowało na nich co innego. Na szczęście te szaleństwo, nie odbiło się źle na moich włosach. Stan włosów w porównaniu do zeszłego miesiąca jest nieco lepszy. Grzywka sięga mi już do brody, mam nadzieję że już niedługo nie będę się denerwować problemem zapuszczania grzywki.

Jaki cel jest na ten miesiąc ?

Tak jak wyżej wspomniałam, jestem w trakcie kuracji z floslek i na niej się skupiam. Chce również zafarbować włosy za pomocą jednej z farb Herbatint  - słyszał ktoś coś o tych farbach ? W kolejce jeszcze czekają kosmetyki zakupione w czasie popytu w domu rodzinnym. Postaram się znaleźć dla siebie trochę czasu i chociaż raz w tygodniu zastosować maskę do włosów. Mam zamiar również, zwalczyć u siebie problem przetłuszczających się włosów, który nasilił się ostatnimi czasy.

Koniec kwietnia / Początek czerwca


Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +