Chcesz zarobić na blogu ? - Polecam sprawdzony program partnerski

Źródło
Mogę z czystym sumieniem powiedzieć w końcu znalazłam program partnerski z którego jestem w pełni zadowolona. Nie będę ukrywać, próbuje sobie dorobić na blogu i nie widzę nic w tym złego. Dawne dobre czasy adsense już minęły i już od dłuższego czasu moje zarobki są tam śmiesznie małe ( często są do dosłownie groszowe sprawy).
W poszukiwaniu lepszej alternatywy, dołączyłam do kilku programów afiliacyjnych. Niestety i tam mi się nie powodziło. Wszytko do czasu aż poznałam tradetracker.com. . Pierwsze miesiące nie były owocne, jednak dziś mogę zapewnić, że w końcu zaczynam pomału zarabiać. Nie są to krocie dzięki którym zdołam utrzymać się finansowo. Jednak ta suma w jakimś stopniu pokrywa mój wkład i czas w bloga.

Jest kilka rzeczy, które warto wspomnieć o  tradetracker.com. i dlaczego warto skorzystać akurat z tego programu :
  • Można korzystać z bardzo wielu kampanii reklamowych i znaleźć odpowiednią dla siebie.
  • Panel w którym ,,pracujemy:" jest bardzo łatwy w obsłudze.  Widać dobrze statystki dotyczące poszczególnych kampanii z szczegółowym podziałem na rodzaje materiałów promocyjnych.
  • W razie gdyśmy sobie nie radzili, możemy liczyć na fachową pomoc Account Managera. Jest to osoba, która wspiera nasz rozwój i ma z nami bezpośredni kontakt.
  • Na bieżąco jesteśmy informowani poprzez e-mail : O nowych kampaniach jak i zakończonych, o wszelkich zmianach w kampaniach, o prowizjach z sprzedaży. Jest to bardzo wygodna forma, dzięki czemu nie mamy ,,starych" reklam na blogu z których nie mielibyśmy zysku.
  • W programie są również konkursy dla najbardziej aktywnych, można zdobyć atrakcyjne nagrody
  • Na strat otrzymujemy około 15 zł 
  • Możemy zarabiać na blogu poprzez różne formy :  Poprzez kliki na reklamę, poprzez leady ( prowizja jest naliczana gdy ktoś się zaloguje lub wypełni formularz), poprzez emisje reklamy czy też prowizje z sprzedaży.
http://tc.tradetracker.net/?c=4188&m=932730&a=247115&r=&u=
 A wy znacie jakieś uczciwe programy partnerskie które można polecić ?

Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger