Aktualizacja włosowa Październik - Czy można być włosomaniaczką w krótkich włosach ? niespodzianka i prośba do was


Niestety w dzisiejszej aktualizacji włosowej nie mogę się już pochwalić długimi włosami. Zaczynam od nowa! Bogatsza przez ponad 4 lata świadomej pielęgnacji włosów, z większym zapałem biorę się do działania.

Dziś pisząc aktualizacje włosową, zastanawiam się czy mając tak krótkie włosy jestem jeszcze włosomaniaczką ? Ścinając włosy, czułam że tracę cząstkę siebie. 4 lata pielęgnacji i dbania o włosy poszły na marne ?  Oczywiście, że nie ! Czasem tak już po prostu jest, że robiąc dobry uczynek nie koniecznie jest to łatwe dla nas. Nigdy nie zapomnę jak się czułam w długich włosach. Dodawały mi pewności siebie, napawały dumą i były dowodem na to, że potrafię coś osiągnąć. Nie raz nie dwa, ktoś skomplementował moje włosy a ja czułam się cała w skowronkach. Jestem pewna, że uda mi się znów zapuścić włosy ! Nie wiem czy będą kiedykolwiek tak długie jak ostatnio. Na pierwszy cel planuje zapuścić je do ramion.

A jak wygląda moja pielęgnacja włosowa ?

Obecnie myje włosy codziennie, niestety po obcięciu bardziej się przetłuszczają. Nie zapominam o olejowaniu włosów przed myciem jak i wcieraniu odżywki Jantar. W pielęgnacji panuje misz masz w postaci kosmetyków o których pisałam wam niedawno tutaj.Uwaga mam dla was niespodziankę ! 
Teraz możecie zamówić bezpłatną próbkę perfum o pojemności 2,4 ml z bezpłatną przesyłką !
Oczywiści dodatkowo podczas zamówienia bezpłatnych perfum, możecie dołączyć dowolne produkty, które chcielibyście zakupić  a  wysyłka w dalszym ciągu zostanie pokryta przez firmę APAR w ramach ww. promocji. hasło : naturalnaja obowiązuje do 2016-11-30 23:59
Instrukcja zamówienia bezpłatnej próbki:
https://aparperfume.pl/files/Jak-zamowic-bezplatne-2.4_ml-1.pdf
Regulamin promocji dostępny pod adresem:
https://aparperfume.pl/files/Regulamin-Promocji-Wyprobuj-za-darmo.pdfBardzo proszę o głosy http://www.jantarhair.com.pl/ Znajdź moje zdjęcie i kliknij głosuj Będę wdzięczna za każdy głos !Niestety szanse mam bardzo marne, a w dodatku miniaturka mojego zdjęcia została bardzo niekorzystnie przycięta przez aplikacje.
Zapraszam was również do komentowania posta tutaj , w razie wygranej jedna osoba która odpowie najlepiej komentarzem ,,Moja przemiana z Jantar" otrzyma taką samą nagrodę jak Ja !
Tak wygląda miniaturka zdjęciaProblemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +