Koniec włosomaniactwa ? Moja przemiana z Jantar się zaczyna, konkurs - wygrywam Ja wygrywasz i Ty !


Hej Wszystkim,
Dziś nietypowa recenzja odżywki do włosów, od której zaczęłam swoją przygodę z włosomaniactwem ponad 4 lata temu klik. Niedawno znów wpadła w moje ręce w ramach akcji testowania nowej odsłony odżywki. Dziwnym trafem i moje włosy również doznały bardzo dużej zmiany. Ścięłam je prawie całkiem na krótko. Z fryzury jestem zadowolona, jednak doczekać się nie mogę gdy włosy będą na tyle długie by je związać w kucyk.

Jeśli was ciekawi, dlaczego zdecydowałam się na taką przemianę,  zapraszam do śledzenia mojego profilu na instagramie
Przejdźmy zatem do recenzji odżywki Jantar. Czy zmieniła się na plus ? Myślę że tak ! Opakowanie jest znacznie łatwiejsze w użyciu, dzięki dyfuzorowi nakładamy odżywkę bezpośrednio tam gdzie należy - czyli na skórę głowy.
W starszej wersji, często część płynu się po prostu rozlewała i to było nieco irytujące. Tutaj nie musimy się obawiać, że coś zmarnujemy - odżywkę zużyjemy co do kropelki.
W swoim działaniu jak do tej pory, jest taka jak dawniej i to mi się podoba. Po około tygodnia czasu, da się zauważyć widoczną poprawę kondycji włosów. W kwestii szybszego porostu włosów, jak na razie nie mogę się wypowiedzieć. Tak jak już wspomniałam, moja przemiana włosowa z Jantarem dopiero się zaczyna ! Ocenić to będę mogła po około 2-3 miesiącach czasu. Teraz choćbym chciała, nie jestem w stanie tego stwierdzić. W poprzedniej kuracji z Jantarem, widoczne efekty wzrostu włosów pojawiły się po 2 zużytych opakowaniach.

Nowa odsłona Jantar
Podsumowując odżywkę w  kilku słowach :
  • Posiada ładny zapach, nie do końca kobiecy - myślę, że mężczyzną zapach odżywki również się spodoba. Jest ciepły, ziołowy i kojarzy się z bursztynami
  • Opakowanie jest wygodne i praktyczne w użyciu, jego pojemność wynosi 100 ml
  • Starcza na miesiąc codziennego używania
  • Po około tygodnia czasu widocznie wzmacnia i odżywia włosy
  • Nie obciąża włosów, nie powoduje ich szybszego przetłuszczania się
  • Regularnie stosowana przez dłuższy czas, może przyśpieszyć porost włosów
  • Kosztuje około 14 zł, dostępna jest w drogeriach kosmetycznych 
  • Więcej o składzie i kosmetyku przeczytasz tutaj

A teraz chciałam was gorąco zachęcić do komentowania i głosowania na mój post. Napiszcie co nieco na temat ,,Moja przemiana z Jantar...."  

W przypadku gdy uda mi się wygrać, wybiorę jedną odpowiedź której autor/autorka otrzyma taką samą nagrodę jak ja. Głosowanie rozpoczyna się 28.10.2016, natomiast komentować możecie cały czas :)

 Znajdź tą małą i niepozorną ikonkę i kliknij głosuj :)

Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger