Autoportret blogera - Czy każdy może zostać blogerem ? + AKCJA DLA BLOGERÓW !


źródło

Niedawno spotkałam się z określeniem, że blogerem nie może zostać każdy.  

Według niektórych głównymi cechami blogera : reprezentatywność, ładny wygląd; profesjonalne prowadzenie bloga/vloga; bujne i bogate życie towarzyskie; odpowiednia wiedza. Jednym  słowem nie można być tutaj byle kim. Coraz częściej zdarza się, że to blogerzy są  bardziej znani i popularni od nie jednej gwiazdy show biznesu.


Czy aby na pewno takie określenia pasują do bycia blogerem ?
Myślę, że nie !
Blogerem może zostać każdy ! Nie ma znaczenia wygląd ani status społeczny. Wiek ani umiejętności pisarskie. Profesjonalny sprzęt czy wykształcenie. Czy się jest nieśmiałym, czy odwrotnie duszą towarzyską.
Każdy, może zostać blogerem, jeśli ma tylko ochotę dzielić się swoją pasją z innymi. Bo to właśnie słowo ,,pasja" określa blogera. Wśród prawdziwych blogerów, nie znajdziesz nikogo kto nie lubi prowadzić swojego bloga/vloga. 
Autoportret blogera - Blogerka Marzena :) #realbloger

Co znaczy bycie dla mnie blogerką/ blogerem  ?

Bycie blogerką znaczy dla mnie coś więcej niż klikanie w klawiaturę.  Dzięki blogowi, zwiększyła się moja pewność siebie i sposób w jakim patrzę na świat. Teraz wiem, że każdy z nas jest wyjątkowy bez względu na to kim jest. Blogowanie pozwoliło mi poszerzyć wiedzę i zdobyć wiele nowych znajomości. Nie stoję w miejscu, ciągle się rozwijam i mam apetyt na więcej. To wspaniałe jest mieć pasje i dzielić się nią z innymi - to w blogowaniu jest najcenniejsze :)

Zapraszam was do małej akcji, opublikujcie wpis na temat  - Co znaczy być dla Ciebie blogerem. Jeśli macie ochotę  możecie też dodać swoje zdjęcie z hashtagiem  #realbloger na instagramie. Stwórzmy razem galerie blogerów, pokażmy światu że bloger nie jedno ma imię :)  
zBLOGowani.pl

Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger