Aktualizacja Włosowa Styczeń


Hej Wszystkim,

Minęło już ponad 2 miesiące czasu od drastycznego cięcia włosów. Przyznam, że z trudem pisze mi się  aktualizację włosową. Straciłam trochę zapału do dbania o włosy. Dlaczego ? Niestety ciągle trudno pogodzić mi się z nową fryzurą. Włosy co prawda urosły trochę, jednak nowa fryzura nie jest ,,moja". Nie czuję się w niej pewnie a w dodatku moje włosy nie układają się tak jak powinny. Musiałabym codziennie bawić się w prostowanie i modelowanie włosów, na co zupełnie nie mam czasu. Czuje, że straciłam coś co było moim atutem i obecnie moja pewność siebie zmalała.
Zawsze kiedy dopada mnie zwątpienie i poniekąd smutek z utraty tylu włosów, staram się przypomnieć po co to zrobiłam. Oddając włosy na fundacje, spełniłam swoje marzenie - chciałam zrobić coś naprawdę dobrego dla kogoś. Nie sądziłam jednak, że to będzie dla mnie później takie trudne. W dodatku ciągle nie otrzymałam odpowiedzi od fundacji, żadnego podziękowania nic... Chciałabym po prostu wiedzieć, czy mój wyczyn nie poszedł na marne.
Pielęgnacja włosów  - Jak na razie bez większych zmian, staram się pozbyć już kosmetyków do włosów z Dm. Mimo, że są fajne na dłuższą metę szału nie robią. Bardzo polubiłam się z kosmetykami Cosnature a konkretnie z szamponem i odżywką . Używam też olejku kokosowego z Vatiki ( recenzja ciągle czeka w kolejce )
Plany włosowe - Oczywiście dzielnie zapuszczać włosy, być może zainwestuje w gadżet do masażu skóry głowy by chociaż trochę wspomóc proces ich rośnięcia :)
Żeby nie było, krótkie włosy mają też swoje plusy : szybciej schną; są zdrowsze; nie wymagają większej pielęgnacji ; zużywa się mniej kosmetyków ; moja córka nie targa mnie za włosy :P

Październik/Styczeń
P.s wybaczcie za jakość zdjęć ! Niestety pogoda ostatnio nie dopisuje i w dodatku mój aparat odmawia posłuszeństwa i zdjęcia są robione z komórki.
Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +