Nowości od Le Petit Marseillais z serii Algi Morskie i Minerały Morskie

Le Petit Marseillais z serii Algi Morskie i Minerały Morskie
Hej Wszystkim !
Dziś chciałam z Wami podzielić się wrażeniami odnośnie nowych kosmetyków z serii Algi Morskie od Le Petit Marseillais, o całej serii kosmetyków możecie przeczytać tutaj.
Na wstępie chciałam podziękować za niespodziankę !  A wszystkich was zachęcić do zajrzenia na stronę ambasadorek, gdzie na bieżąco można dowiedzieć się o testach czy promocjach kosmetyków https://ambasadorkalpm.pl/

Le Petit Marseillais Pielęgnujący Krem Do Mycia Algi Morskie i Biała Glinka
Żel pod prysznic zawarty jest w plastikowym opakowaniu o pojemności 250 ml. Można go kupić w cenie około 12 zł.  Jego konsystencja jest gęsta, kremowa o białym zabarwieniu. To wpływa, na lepszą wydajność w porównaniu do innych żeli pod prysznic. Zapach bardzo mi się spodobał, spodziewałam się zupełnie innych nut zapachowych. Ku mojemu zaskoczeniu, żel pachnie bardziej  słodko-kremowo z lekką nutą alg morskich. Nie jest nachalny ani za słaby, zrównoważenie intensywności zapachów jest takie jak lubię najbardziej. Skóra po umyciu pachnie kosmetykiem do 3-4 h. Możemy śmiało nacieszyć się dłużej jego zapachem. A jak w kwestii nawilżania ? Czy działa ? Mogę zapewnić, że już podczas mycia można spostrzec, że nie jest to typowy żel pod prysznic który tylko myje. Pianka jest bardziej zbita, łatwo rozprowadza się na całej skórze dzięki śliskiej konsystencji. W moim przypadku mogę stwierdzić, że po umyciu skóra jest nawilżona i nie wymaga późniejszego użycia kosmetyków nawilżających. Nie wiem jak by ten kosmetyk się spisał w przypadku bardzo suchej skóry.

Odżywczy Balsam Le Petit Marseillais do bardzo suchej skóry

Balsam do ciała zawarty jest w tubce o pojemności 200 ml. Można go kupić w cenie około 15 zł. Jego konsystencję mogłabym określić jako średnio gęstą. Zapach jest taki sam jak w poprzednim kosmetyku. Aplikuje się na skórę bezproblemowo, z początku nieco bieli ale po chwili całkowicie się wchłania. Daje efekt odświeżenia, uczucia jakbyśmy mieli na skórze wodę. Czy balsam odżywia skórę ? Stosuje go dopiero około tygodnia, a już zauważyłam poprawę jędrności i gładkości skóry. Używam go prawie codziennie wieczorem,  jego wydajność jest przyzwoita. Dodam, że ogólnie stan mojej skóry jest dobry i niestety nie mogę określić czy w przypadku bardziej suchej skóry spisze się równie dobrze.

Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger