Aktualizacja włosowa LutyPielęgnacja włosowa w tym miesiącu

Niestety początek tego roku, dla moich włosów nie był zbyt łaskawy. Pojawiło się wzmożone wypadanie włosów i nie wiem co jest dokładnie jego przyczyną. Albo to przesilenie wiosenne, albo skutek zaprzestania karmienia piersią.W dodatku trafiłam na szampon z rodzaju pogromca włosów.

Ogólnie stan włosów mogę ocenić na dobry, zaczęły znów się bardziej kręcić tak jak zawsze. Dałam drugi raz szanse hennie, tym razem jestem bardzo zadowolona i mam zamiar tylko w ten sposób farbować włosy. Co prawda, dużo przy tym zabawy ale myślę że warto.
Kosmetycznie u mnie skromnie - używam  : Sylveco, Odbudowujący szampon pszeniczno - owsiany, Balsam do włosów witaminowy Cytryniec - Świeżość i Blask  od Agafii

Cele pielęgnacji 
Mam zamiar kontynuować skromną pielęgnacje włosową. Kusi mnie przejście wyłącznie na kosmetyki DIY. Chciałabym spróbować zacząć myć włosy czymś innym niż szamponem. Mam zamiar zrobić ponownie mój olejek na porost włosów   lub spróbować wersji od Red Lip Monster tak bardzo ostatnio zachwalanej w sieci. Przyznam, że marzą mi się dłuższe włosy !

P.s  Wybaczcie mi moją mniejszą obecność w blogosferze ostatnio. Zbieram siły by znów do Was powrócić z lepszymi pomysłami :) Jak dobrze, że można planować posty na zapas ! Zawsze się coś znajdzie w razie mniejszej weny twórczej :)

Włosy styczeń/ luty


Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +