Aktualizacja włosowa Marzec
Hej Wszystkim,

Dzisiaj przyszła pora na aktualizacje włosową. Przyznam, że lubię te podsumowania. Tym bardziej teraz, bo  w końcu moje włosy od kiedy je ścięłam na krótko, wyglądają na dłuższe. Mogę już śmiało związać kucyk, co prawda jeszcze wiele włosów lata na około głowy ale to już coś. Ciągle mi brakuje moich długich włosów, pocieszam się faktem że rosną zdrowo jak należy. Przestały nadmiernie wypadać, nie mam co narzekać na ich kondycje.

Pielęgnacja włosów się nieco u mnie zmieniła. Przede wszystkim częściej myje włosy, ciągle mam problemy z ich przetłuszczaniem się. Szybko schną, więc umycie ich rano nie robi dla mnie problemu. Często stosuje tylko sam szampon, Equilibra - szampon ( niedługo pojawi się recenzja, mogę jednak już powiedzieć że jest świetny ) Od czasu do czasu używam na przemian odżywek z Alterry kupione w Niemczech ( recenzja pojawi się na blogu)

Z domowych mieszanek, postawiłam na ,,serum" własnej roboty. Proste dwuskładnikowe, ma na celu porost włosów. Mam zamiar stosować je 4-5 razy w tygodniu. Mam cichą nadzieję, że będzie skuteczne. Na pewno podzielę się z wami przepisem, jeśli mój eksperyment wyjdzie mi na dobre ! W planach również mam kolejne hennowanie włosów. Odkąd stosuje hennę nie widzę już innej metody farbowania włosków :)

A teraz porcja zdjęć :) 

Październik/ Marzec
Luty / Marzec

Plany włosowe na kwiecień


Mam jeden konkretny plan, wziąć udział w akcji włosowej u Anwen :)

P.s Skoro już o akcjach dla blogerów mowa, polecam wam stronkę http://promotiontops.pl/ tutaj zamówić fajne gadżety na pamiątkę spotkania blogerek np. lusterka do torebki z napisem .   
Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +