Regeneracyjne serum do twarzy Regenerum

 
Regeneracyjne serum do twarzy Regenerum

W kilku słowach o kosmetyku
  • Opakowanie 50 ml
  • Zapach kremowy, nieco kwaskowaty ? trudny do określenia
  • Konsystencja średnio-gęsta
  • Wydajność zadowalająca
  • Dostępność apteki
  • Cena ok. 28 zł
  • Skład znajduje się tutaj
  • Więcej o kosmetyku przeczytasz tutaj 

 Moja opinia
Regenerum to marka znana mi do tej pory z reklam, zwłaszcza tych radiowych. Zazwyczaj zniechęcam się do produktów, gdy widzę lub słyszę ich reklamy za często ( taka moja mała wada ). Postanowiłam jednak zmienić zasady gry i spróbować działanie tego serum na sobie. Słysząc wiele pozytywnych opinii, byłam ciekawa czy to wpływ reklamy czy też faktycznego działania kosmetyku.
Pierwszą rzeczą na którą zwróciłam uwagę jest opakowanie. Pierwszy raz spotkałam się z takim, niestety w praktyce potrafi się nieco zacinać, preferuje zwykłą tubkę z której łatwiej wydostać zawartość.
Krem sam w sobie, posiada gęsta konsystencje. Po rozsmarowywaniu na twarzy, okazuje się że jest bardziej lekkie niż się spodziewałam. Do aplikacji na całą twarz stosuje około 2 pompek . Efekty naprawdę mnie zadowalają. Cera jest równocześnie nawilżona i matowa. Kosmetyk nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Nie zauważyłam by zapychał  lub powodował uczucie ciężkości. Zapach średnio mi się podoba, ale na szczęście znika chwilę po użyciu. 
Serum stosuje zarówno na wieczór jak na dzień. W obu przypadkach spisuje się znakomicie. Nałożony pod makijaż, spisuje się równie dobrze jak typowy w tej roli fluid. Przy dłuższym używaniu, skóra jest bardziej odżywiona a problem suchych skórek odszedł w zapomnienie. Ten kosmetyk niestety nie może poszczycić się bardziej naturalnym składem takim jaki preferuje w kosmetykach. Jest to jednak dermokosmetyk dostępny w aptece i skład nie jest przypadkowy. 
Gdybym miała podsumować w jednym zdaniu użyciu ten kosmetyk, mogłabym śmiało powiedzieć że jest to jedno z lepszych serum do twarzy jakie miałam okazje spróbować i mogę je polecić z czystym sumieniem.


P.s Pamiętajcie, że jeszcze tylko dzisiaj są przyjmowane zgłoszenia do konkursu 

Kliknij by przejść do konkursu


Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger