Super Akcja blogowa Mania Maseczkowania ! + KONKURS dla was :)


Hej Wszystkim,

Chciałam was serdecznie zachęcić do udziału a akcji Mania Maseczkowania, którą postanowiłam zorganizować na blogu. Mam nadzieję, że zachęcę Was do zabawy :) Skorzysta na niej każdy !
Ruszamy już początkiem Czerwca, sama akacja zakończy się dokładnie ostatniego dnia miesiąca.
Akcja ma na celu zachęcenie wszystkich kobiet do częstszego stosowania wszelkiego rodzaju maseczek nie tylko od święta. Lato już za rogiem, pora pozwolić sobie na odrobinę luksusu ! Jest to również świetna okazja do promocji swojego bloga jak i poznania wielu innych. Dodatkowo dla najbardziej aktywnej osoby, przewidziana jest nagroda ufundowana www.etnobazar.pl

 1. Uczestnikiem akcji może być każdy, można również dołączyć do niej w dowolnym momencie. 
 2. W każdą sobotę miesiąca a dokładniej w dniach ( 3, 10, 17, 24 ) ukaże się post akcji, w którym będzie można dodać link do swojego wpisu na blogu poprzez aplikację inlinkz. 
 3. Każdy wpis powinien informować, że bierze udział w akcji Mania Maseczkowania na blogu naturalniepiekna.info najlepiej by linkował strony głównej akcji KILK  tak aby każdy kto trafił na waszego bloga mógł przeczytać wpisy innych uczestników. 
 4. Możliwe jest również dodanie linku do wpisów opublikowanych w wcześniejszym terminie. ( wpisy te nie będą brane pod uwagę w konkursie )
 5. Wpisy biorące udział w akcji powinny być o tematyce maseczek ( może być to recenzja maski lub przepis na maseczkę )
 6. Po ukazaniu się tygodniowego wpisu akcji, możliwe jest dodawanie wpisów tylko przez tydzień. Przykładowo do postu akcji opublikowanego 3 czerwca, można dodawać linki do 9 czerwca.
 7. W terminie od 1 do 6 lipca zostanie na blogu ukazany wpis podsumowujący akcję, każdy uczestnik będzie mógł również tutaj dodać wpis podsumowujący akcje z swojego bloga

Konkurs dla uczestników akcji


Do wygrania w konkursie są nagrody ufundowane przez etnobazar.pl
W skład nagrody wchodzi : 
 Regulamin konkursu
 1. Konkurs skierowany jest tylko do uczestników akcji, czyli osób które dodały link do jednego lub wielu wpisów Mania Maseczkowania
 2. Konkurs trwa od 1 do 30 Czerwca
 3. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która dodała jak największą ilość wpisów akcji Mania Maseczkowania. 
 4. Wpis konkursowy powinien być opublikowany w dniach od 1 do 30 czerwca jak i zawierać link przekierowujący do głównej strony akcji KLIK
 5. Nagrodę wysyła sponsor konkursu, tylko na terenie Polski. Nie podlega ona zwrotowi lub wymiany na wartość pieniężną
 6. W przypadku gdy dwoje lub więcej uczestników umieści taką samą ilość wpisów konkursowych. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez fundatora nagród.
 7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w dniach od 1 do 6 lipca w wpisie podsumowującym akcję
 8. Zwycięzca jest zobowiązany  o wysłanie danych do wysyłki nagrody na adres : naturalniepieknablog@gmail.com w przeciągu tygodnia od ogłoszenia wyników.

Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger