Aktualizacja włosowa - w końcu włosy się kręcą :)


Hej Wszystkim,

Mówi się, że człowiek uczy się ba błędach. Jestem doskonałym tego przykładem. Od kilku miesięcy uparcie sądziłam, że nie muszę ścinać włosów. Z fryzury typu bob, zrobiło się nie wiadomo co. Mówiłam sobie, że skoro włosy są w dobrym stanie a końcówki włosów są w wyjątkowej dobrej kondycji - wizyta u fryzjera mija się z celem.
I tak oto w sumie spontanicznie, udałam się do fryzjera. Stwierdziłam, że muszę coś zrobić z włosami by te w końcu się normalnie kręciły. Trafiłam w fachowe ręce i tak oto wycieniowałam włosy. Mam to co chciałam, długość jest praktycznie ta sama a wygląd zupełnie inny. Cieszę się bardzo z zmiany decyzji i posłuchania poniekąd waszych rad :)

A jak wyglądała pielęgnacja włosów w tym miesiącu ?

Dosłowny misz masz ! Używałam szamponu z Bani Agafii Jajecznego, odżywki Lavera do włosów farbowanych. Skusiłam się też na kosmetyki marki Klorane (wygrane w konkursie mini wersje nie mogły się zmarnować) Przyznaje się bez bicia, na wszelką intensywną pielęgnacje nie miałam ochoty i pozostawiłam włosy same sobie. A no ! Zapomniałam, używałam też szamponu do włosów który sama zrobiłam z bazy :) (przepis niebawem na blogu).
Sierpień / Wrzesień

Moje włosowe plany

Na pewno jeszcze bardziej podkreślić skręt i charakter włosów. Być może spróbować ziołowego przyciemniania włosów. Podjąć intensywną walkę z przetłuszczaniem się włosów.  Postawiłam na kosmetyki z kolorówki Szampon do włosów skłonnych do przetłuszczania się i serum do włosów skłonnych do przetłuszczania się .
Efektami z użycia obu kosmetyków podzielę się na początku przyszłego miesiąca :)
A jak wygląda Wasza pielęgnacja włosów ?


Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +