Uwaga nadchodzą zmiany blogowe
Hej Wszystkim,
Ostatnio jest mnie w blogosferze nieco mniej. Z przyczyn osobistych, mam mniej czasu na prowadzenie bloga. Być może niedługo zdradzę wam konkretny powód.
Postanowiłam jednak, już dzisiaj powiedzieć Wam, jakie zmiany w blogowaniu mam zamiar wprowadzić :
  • Po po pierwsze całkowita rezygnacja z współprac barterowych. Po ponad 8 latach blogowania, czuje że to już nie jest dla mnie. Wolę mieć jedną współpracę czy dwie w roku, w których zostanę potraktowana jak należy niż mnóstwo byle jakich. Najwyższa pora aby, cenić siebie i czas poświęcony blogowaniu.
  • Mocne ograniczenie postów typu recenzje kosmetyczne. Uświadomiłam sobie, że recenzje kosmetyków nic tak naprawdę wartościowego nie wnoszą do mojego życia. Po komentarzach często widzę, że nie są czytane i często komentowane na siłę. Nie będę marnować swojego czasu, ani innych na pisanie rzeczy, które nie wnoszą niczego wartościowego. Będę recenzować tylko wtedy gdy będę miała na to ochotę. Koniec z recenzjami pisanymi na siłę czy też z zakupami kosmetycznymi, tylko pod kątem przyszłych recenzji.
  • Posty będą pojawiać się rzadziej, będą za to bardziej wartościowe.
  • Tematyka postów nie będzie tylko kosmetyczna. Chcę również wprowadzić więcej treści lifestyowych jak i o zdrowym odżywianiu czy też dekoracji wnętrz.
  • Nie będę odpowiadała na komentarze pisane na siłę, nie związane z tematyką treści. Będę starała się odpowiadać na bieżące komentarze chociaż raz w tygodniu. Mam zamiar również jeden dzień w tygodniu przeznaczyć na spokojną lekturę innych blogów.
  • Będę kontynuowała polecanie wartościowych wpisów na blogach na fb.
Mam nadzieję, że zmiany wyjdą blogowi na dobre. Liczę na to, że i wy będziecie czuli się tutaj lepiej ! 

P.s Korzystając z okazji, chciałam wszystkim życzyć spokojnej drogi w czasie nadchodzących świąt. Niestety w naszym kraju ludzie ciągle mają tendencje do szybkiej i bezmyślnej jazdy. Szkoda, że nie każdy wie, że w razie wypadku należy się nam samochód zastępczy z oc sprawcy. Takie zastępcze samochody, mogą się okazać niekiedy niezbędne. Serce się kraja, że w tym roku jest już ponad 50 osób śmiertelnych...Oby nie było ich więcej.


Problemy z komentowaniem ? 
Zostaw komentarz na FB lub Google +
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger