O Mnie/kontakt

Marzena Blog Naturalnie Piękna
✉ kontakt mailowy : naturalniepieknablog@gmail.com
Cześć,
Bardzo miło mi, że jesteś tutaj i chcesz do mnie się dowiedzieć czegoś więcej. Mam na imię Marzena urodziłam się w cudownych latach 90.  Mam duszę artystki i gorący temperament. Jestem dosyć nieśmiałą a zarazem szaloną kobietą. Mam mnóstwo pomysłów i niestety słomiany zapał do ich realizacji. Lubię czytać książki zwłaszcza Fantazy, w wolnych chwilach oprócz blogowania zajmuje się robieniem rękodzieła.
Wychowałam się w dużej kochającej rodzinie, mam 3 siostry i jednego brata. Pochodzę z pięknego Ustronia, który zawsze będę kochać. Nie jestem 100% Polką. Mam w sobie domieszkę krwi głównie Czeskiej jak i Greckiej.
Od 2011 roku mieszkam w Kostrzynie nad Odrą. Internet zawsze odgrywał dla mnie ważną rolę w życiu. To dzięki niemu poznałam miłość swojego życia. W 2012 roku, spełniłam swoje marzenie i wyszłam za mąż. Mam wielkie szczęście, bo w 2015 i 2018 roku spełniły się kolejne dwa. Marzeniami są moje córeczki, które kocham ponad życie. Jestem spełnioną i szczęśliwą mamą, mimo że bycie mamą nie zawsze jest takie łatwe.

W 2009 roku założyłam bloga Naturalnie Piękna. Blog był przez te wszystkie najważniejsze lata w życiu razem ze mną. Kiedyś pomagał przetrwać trudy dalekiej przeprowadzki. Dziś stanowi relaks i odpoczynek od codzienności. Dzięki blogowaniu odkryłam kolejne swoje pasje. Uwielbiam pisać na ciekawe tematy, które są dla mnie ważne. Znalazłam frajdę w robieniu domowych kosmetyków i cieszę się jak mogę podzielić się swoim hobby innymi. Lubię poznawać nowe i nieznane kosmetyki, jak i wcielić się w odkrywcę i poznawać tajniki urody. Szczególnie ostatnio polubiłam odkrywanie zapachów i perfum, czuję się wtedy jakbym poznawała świat sztuki. Perfumy dla mnie nie są tylko zapachami, to muzyka i poezja z tym, że dla naszego nosa. Moje kolejne marzenia ? Jak na Marzenę przystało mam ich wiele: jednym z większych jest założenie swojej firmy. Chciałabym w przyszłości zajmować się rękodziełem i mieć możliwość z tego się utrzymać. Kolejnym jest podróż do Nowej Zelandii, chciałabym zobaczyć miejsca gdzie kręcono Władce Pierścieni.

W jednym zdaniu o mnie : Mama marzycielka, która lubi blogować :)


Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji