Radical - Szampon Wzmacniajacy

Moja opinia
Ten ekologiczny szampon jest jednym z moich ulubionych szamponów, który często gości w mojej łazience. Nie mam mu nic do zarzucenia. Bardzo ładnie pachnie skrzypem, zapach kojarzy mi się z letnią łąką. Podczas mycia bardzo dobrze się pieni , dobrze myje wszystkie zanieczyszczenia chociaż muszę przyznać, że po olej-owaniu włosów konieczne jest dwukrotne mycie. 
Po umyciu włosy są miłe w dotyku. Szampon nie jest testowany na zwierzętach i ciszy mnie to, że żadne zwierzątko nie ucierpiało na produkcji tego szamponu. Jednak muszę stwierdzić, że szampon o wiele lepiej spisuje się w parze z odżywką lub maską  tej serii.Widoczną poprawę moich włosów zauważyłam po 3 miesiącach użytkowania.

4 komentarze:

 1. mam mgiełkę z Radical'a
  szamponu się wystraszyłam,ale teraz nie pamiętam czemu :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Może dlatego że pomaga dopiero po 3 miesiącach ? Też miałam mgiełkę naprawdę fajna rzecz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja używałam go przez ponad miesiąc i się nie polubiliśmy :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Troszkę słabo się pieni, ale to nic przy tym, że ogranicza wypadanie i chroni przed szkodliwością twardej wody, o czym się sama przekonałam.
  Szczerze polecam ;-) buteleczka co jakiś czas to fajna kuracja ;-)

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger