Green Pharmacy Delikatny żel do mycia twarzy Zielona Herbata

Green Pharmacy Delikatny żel do mycia twarzy Zielona Herbata


Mimo że seria kosmetyków Green Pharmacy nie należy do kosmetyków naturalnych bardzo przypadła mi do gustu. Tym razem zdecydowałam się na żel do mycia twarzy i można by rzec w skrócie że spełnia moje oczekiwania. Dlaczego ?
Nie uczulił mnie ani nie drażni mojej skóry podczas mycia twarzy, jest to dla mnie ważne by żel do mycia twarzy był delikatny. Przyjemny ma również zapach zrównoważony czyli nie za mocny nie za słaby. Wygodnie się go używa dzięki pompce, która wydziela odpowiednią ilość żelu bez zbędnego rozlewania go na wszystkie strony. Konsystencja jest typowo żelowa, dobrze się pieni. Po użyciu skóra jest widocznie oczyszczona a przede wszystkim nie wysusza skóry. Cena tego żelu jest śmieszna bo mniej niż 10 zł, myślę że warto spróbować go użyć. Żel spisze się dobrze przy codziennym myciu twarzy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger