Odżywka balsam do włosów Rosa Damascena - recenzja

Recenzja powstała dzięki wygranej w konkursie ,,Wypróbuj EKOkosmetyk Agronatura" Zorganizowanym przez sklepMoja opinia :
  
OPAKOWANIE I POJEMNOŚĆ
Opakowanie doskonale spisze się w podróży. Jest małe i poręczne w buteleczce mieści się 50 ml- na moją długość włosów starczyło na 5 zastosowań. Butelka jest zrobiona z twardego lekko zielonego plastiku ( sądzę że nadaje się do ponownego recyklingu lub szybciej się rozkłada)


ZAPACH
Zapach bardzo mi się podoba mieszanina róży i ziół , dobrze dobrana kompozycja która nie jest zbyt ostra ale wyczuwalna.
Zapach po umyciu utrzymuje się do kolejnego zastosowania.


SKŁAD

Skład odżywki jest zdecydowanie dużym plusem tego kosmetyku. Bazuje on na krystalicznej wodzie i surowców z upraw ekologicznych


Posiada aż 4 certyfikaty !

DZIAŁANIE I ZASTOSOWANIE
Producent zapewnia, że po zastosowaniu odżywki włosy :

,,Stają się miękkie i delikatne w dotyku" i ,,Łatwiej się rozczesują" W tym zadaniu odżywka spisała się dobrze lecz nie zdziałała cudów ( może gdybym stosowała ją częściej sądziłabym inaczej) Odżywkę nakłada się bezproblemowo , również do spłukiwania nie mam nic do zarzucenia. 

Cena: 31.00 zł / 50 ml. Biorąc pod uwagę skład i tradycyjną recepturę mogę zrozumieć cenę. Jednak jak na moje zarobki mogę stwierdzić, że jest średnio-droga.
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger