Alterra Orchidea maseczka przeciw zmarszczkowa

Alterra Orchidea maseczka przeciw zmarszczkowa
 OPIS PRODUKTU
Pielęgnacja, która przywraca równowagę i rozpieszcza. Każda skóra zasługuje na indywidualną pielęgnację. Maseczka intensywnie nawilżająca Alterra została opracowana specjalnie do skóry dojrzałej i wymagającej. Bogaty i intensywnie pielęgnujący olej arganowy* wraz z olejem sojowym*, masłem shea* i masłem kakaowym witalizują i regenerują skórę już podczas stosowania. Dodatkowej pielęgnacji i rozpieszczenia dostarczają jej wartościowy ekstrakt z orchidei w połączeniu z oliwą z oliwek* i olejem migdałowym. Ekstrakty z liści miłorzębu japońskiego, naturalny koenzym Q10 oraz witamina E chronią przed wolnymi rodnikami i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry. Delikatny, kwiatowy zapach rozpieszcza zmysły. *z kontrolowanej biologicznie uprawy Testy dermatologiczne potwierdzają dobrą tolerancję maseczki intensywnie nawilżającej Alterra przez skórę. Jest ona wyraźnie nawilżona, a jej naturalna witalność - zachowana. 

OPAKOWANIE Głównym składnikiem opakowania jest papier, przez co łatwo niechcący otworzyć saszetkę. 2x7,5ml, 15 ml 
ZAPACH Nie wiem czemu tak mam ale ta maseczka nie pachnie mi Orchideą lecz pachnie jak maść majerankowa. Długo nie mogłam dojść do tego co to za zapach..... pachnie delikatnie i jak dla mnie przyjemnie
WYDAJNOŚĆ Wydajność maseczki jest większa niż zaleca producent. Mnie z powodzeniem, nawet gdy nałożę dużo maseczki jedna saszetka starcza na 2 użycia.
APLIKACJA Dobrze się rozprowadza po twarzy. Nie zauważyłam żadnych negatywnych reakcji - typu pieczenie skóry.
DZIAŁANIE Można powiedzieć, że spełnia swoje działanie - pozostawia skórę nawilżoną i odżywioną. Dobrze spiszę się wieczorem, po użyciu zauważyłam że może zbyt natłuścić cerę, co powoduje jej błyszczenie się.
CENA Cena około 3,5 zł. Radzę jednak poczekać na promocje gdyż zdarzają się często na kosmetyki tej marki.
Ocena ogólna 
Maseczka spełnia moje oczekiwania, jest dobrym kosmetykiem w dosłownym słowa tego znaczeniu.
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger