Nivea pure and natural tonik oczyszczającyINFORMACJE O PRODUKCIE
W nowej linii Pure & Natural naukowcy NIVEA połączyli 100 lat doświadczeń w badaniach nad właściwościami skóry z cennymi, naturalnymi składnikami.
Do Toniku oczyszczającego został wybrany cenny bio olejek arganowy, znany od wieków ze swoich dobroczynnych właściwości pielęgnacyjnych, oraz organiczny aloes tradycyjnie wykorzystywany ze względu na siłę nawilżania.
BEZ parabenów
BEZ silikonów
BEZ barwników
BEZ olejów mineralnych
Całe opakowanie podlega recyklingowi.

DziałanieBOGACTWO NATURY DLA DOBRA TWOJEJ SKÓRY

Tonik oczyszczający z cennym bio olejkiem arganowym i organicznym aloesem, delikatnie oczyszcza i odświeża, przywracając naturalną równowagę skórze oraz zdrowy i promienny wygląd.
Cena: około 15,42 z

OPAKOWANIE  Plastikowa butelka, pojemność 200 ml. Wygodne w użyciu 
ZAPACH  Zapach bardzo mi się podoba, zbliżony taki sam jak inne kosmetyki z tej serii. Mimo zawartości alkoholu nie jest bardzo wyczuwalny w zapachu 
APLIKACJA Tonik aplikuje się na wacik i nim przeciera skórę. Nie szczypie podczas przemywania twarzy.
Działanie Tonik dobrze odświeża skórę. Daje przyjemne poczucie czystości na pewien czas. Usuwa brud z twarzy w sposób zadowalający ale nie taki jak oczekiwałam.
Wydajność Myślę, że wydajność tego toniku jest bardzo dobra, wystarczy tylko jeden wacik by przemyć twarz.
Cena :Przystępna i nie droga. Wolę jednak kupować ten kosmetyk w promocji
Ogólna ocena
Tonik do twarzy nivea mogę ocenić jako dobry produkt. Nie uważam go za zły, lecz muszę przyznać, że oczekiwałam czegoś więcej od tej lubianej przez mnie marki. Używam go do codziennego przemywania twarzy i jak na razie po za przyjemnym uczuciem świeżości nie zauważyłam bardziej promiennego i zdrowego wyglądu twarzy.
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger