Mleczko do Ciała pure and natural Nivea


OPAKOWANIE Pojemność 250 ml. Opakowanie wygodne w użyciu. Jasny i prosty opis produktu. 
WYDAJNOŚĆ Mimo, że jest to mleczko jest to dobrze wydajny kosmetyk. Wystarczy niewielka ilość kosmetyku dla nawilżenia skóry
ZAPACH Na początku czuć wyraźną nutkę mojego ulubionego klasycznego zapachu nivea. Później wyczuwalny jest jak dla mnie kwiatowy trudno do określenia szczegółowo zapach. Pachnie w sam raz nie za mocno i nie za słabo
APLIKACJA Do aplikacji nie mam żadnych uwag. Mleczko rozprowadza się bardzo dobrze a jego używanie jest przyjemnościom. Zapach relaksuje zmysły.
DZIAŁANIE Widocznie nawilża skórę. Czyni ją przyjemniejszą w dotyku. Mleczko nie natłuszcza zbyt mocno skóry ani nie czyni jej lepką. Zapach mleczka utrzymuje się przez długi czas.
CENA Jest to nie za drogi kosmetyk ale też i nie zbyt tani. Cenę określiłabym jako normalną i przyzwoitą

Ogólna opinia
Kupując produkty nivea zawsze mam pewność, że się nie zawiodę. W tym wypadku było tak samo. Mleczko jest dobrym kosmetykiem i z pewnością zagości u mnie jeszcze w kosmetyczce :)
Ocena 

3 komentarze:

 1. Fajny pomysł z tymi biedronkami zamiast gwiazdek!

  Samego produktu nie znam więc się nie wypowiadam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja szczerzę nie znoszę tych mleczek są tak klejace nawet po paru godzinach. koszmar..

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię te mleczka Nivea, to porządna firma:)

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger