Joanna, Argan Oil, Maseczka do włosów

Informacje od producenta 
Intensywnie odżywia i regeneruje szczególnie zniszczone partie włosów, widocznie je wygładza i wzmacnia oraz likwiduje problem puszenia się włosów. Maseczka nadaje im pożądaną przez wszystkie kobiety miękkość, gładkość oraz cudowny blask. Dzięki niej Twoje włosy zyskają:
Odżywienie i wzmocnienie
Regenerację zniszczonych partii
Niesamowitą miękkość i witalność
Łatwość rozczesywania
Zmysłowy połysk
Ochronę przed puszeniem się
Bogata konsystencja i piękny zapach maseczki sprawią, że pielęgnacja włosów stanie się wyjątkowym rytuałem przywracającym naturalne piękno

Zapach :Pachnie kremowo i jak przypuszczam jak olejek argonowy  ( nie wiem jak  ten pachnie jeszcze nie miałam okazji go używać )  a zarazem delikatnie i nie zbyt mocno. Zapach bardzo mi się spodobał :) Można się przy nim odprężyć.
Konsystencja  - Maseczka jest bardzo gęsta
Wydajność - Gęstość maseczki przekłada się na mniejszą wydajność 
Opakowanie - Bardzo ciekawa grafika, przyciąga uwagę. Opakowanie standardowe łatwe w użyciu.
Aplikacja - Nakłada się w miarę dobrze, choć przyznam szczerze, że inne maski z tej firmy są lepsze w nakładaniu. Muszę użyć dużą ilość maski by czuć, ze odżywia całe włosy
Spłukiwanie - Spłukuję się bezproblemowo nie zauważyłam, żadnych minusów
1 użycie - Włosy niezwykle delikatne i przyjemne w dotyku, widocznie odżywione i błyszczące ! Rewelacja !
Kolejne użycia - Maska w kolejnych użyciach spisywała się dobrze lecz nie tak jak za pierwszym razem. Włosy nadal pięknie błyszczały i jak zachwala firma - widocznie mniej się puszyły - ale i też dla mnie były zbyt obciążone ( może być to też kwestia tego, że nie żałuję maseczki i nakładam jej sporo ) 
Cena - Bardzo atrakcyjna, myślę że wato spróbować i przekonać się samej bo nie wiele się traci
Ogólna ocena
Myślę, że maseczka jest warta swojej ceny. Dobry produkt w dobrej cenie. Podoba mi się , że podczas spłukiwania włosy przelewają się przez palce.Włosy po używaniu maseczki są bardziej przyjemne i miękkie w dotyku, ładnie się błyszczą. Pięknie pachną, nie puszą się i są widocznie nawilżone .Odnoszę jednak wrażenie, że włosy są  trochę oklapnięte, to jeden z dwóch małych minusów maseczki drugim jak już wspomniałam jest nakładanie maski.

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger