Joanna Argan Oil recenzja zbiorcza - Odżywka i szamponGarść informacji o szamponie od producentaPielęgnuje zniszczone i przesuszone partie włosów już w trakcie mycia. Doskonale wygładza włókna włosów, przywracając zmysłowy połysk i dodając im miękkości i witalności. Dzięki niemu Twoje włosy zyskają:
Delikatną czystość
Odżywienie i wzmocnienie
Zmysłowy połysk
Regenerację zniszczonych partii
Ochronę przed puszeniem się
Cudownie krystaliczna konsystencja i piękny zapach szamponu sprawią, że mycie włosów stanie się wyjątkowym rytuałem przywracającym naturalne piękno. 


Zapach - Pachnie pięknie kremowo- migdałowo :) Utrzymuje się długo po użyciu
Konststencja - Szampon jest trochę przeźroczysty ma barwę olejku. Gęstość średnia czyli nie za gęsty nie za żadki
Opakowanie - Cała seria posiada fajne zaprojektowane opakowania, które przyciągają uwagę. Opakowanie - standardowe plastikowe 
Użycie - Pieni się dobrze, wystarczy niewielka ilość by umyć całe włosy. Spłukuje się bez problemu.   
Wydajność - Dosyć duża
Cena - Bardzo niska 

Ze względu na to, że używałam szamponu i odżywki jednocześnie na końcu podsumuje efekty użycia

Odżywka i informacje od producenta


Regeneruje zniszczone i przesuszone włosy, a także rozdwajające się końcówki. Po jej użyciu włosy stają się jedwabiście miękkie, nabierają niesamowitego blasku, są lepiej odżywione i przestają się puszyć. Dzięki niej Twoje włosy zyskają:
Odżywienie i wzmocnienie
Łatwość rozczesywania
Zmysłowy połysk
Regenerację zniszczonych partii
Ochronę przed puszeniem się
Cudowna konsystencja i piękny zapach odżywki sprawią, że pielęgnacja włosów stanie się wyjątkowym rytuałem przywracającym naturalne piękno. 


Zapach - Pachnie tak samo jak cała seria
Konsystencja - Jest rzadsza od maski z tej serii, typowa dla odżywek Joanny. Jest trochę śliska, przez co wygodniejsza w użyciu
Opakowanie - Takie same jak odżwki
Użycie - Zdecydowanie lepiej się rozprowadza niż maska do włosów z tej serii. Nie wymaga nakładania dużej ilości na włosy. Spłukuje się bardzo dobrze.
Wydajność - Duża
Cena - Bardzo niska


Podsumowując działanie i efekty odżywki i szamponu

Mimo, że szampon i odżywka dobrze się spłukują. Po zmyciu kosmetyków z włosów odniosłam wrażenie, że są szorstkie w dotyku. Dużym zaskoczeniem dla mnie był fakt, że po wysuszeniu włosów ich stan zmienił się o 180 stopni. Włosy są miękkie i przyjemne w dotyku. Zdecydowanie mniej obciążone niż po użyciu maski z tej serii. Pięknie lśnią w słońcu i to jest według mnie najlepszy rezultat użycia tych kosmetyków. Nie zauważyłam żeby wypadały bardziej czy żeby się plątały. Mniej się również puszą co dla mnie jest kolejnym plusem ( moja włosy są zazwyczaj bardziej napuszone ) Tak po za tym nie zauważyłam żadnych innych rezolutów obiecanych przez producenta

Podsumowując Ocena

Odżywka i szampon z tej serii są dobrym produktem. Miałam wobec niego wysokie oczekiwania ze względu na olejek argonowy w składzie. Spisały się dobrze, choć przyznam szczerze, że  inne produkty Joanny bardziej się przypodobały moim włosom Cieszy mnie, że w całej serii kosmetyków nie ma żadnych niebezpiecznych konserwantów które sztucznie przedłużają życie kosmetyków.  Kosmetyki pachną pięknie już teraz wiem, że to zapach migdałów jest tym dominującym przyjemnym zapachem. Cena tych kosmetyków jest bardzo niska. Myślę, że warto przekonać się samej jak się spiszą u siebie.
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger