Original Source, Chocolate&Mint, Płyn-piana do kąpieli, Czekolada i MiętaTo moje drugie podejście do kosmetyków z tej serii :) Chcecie wiedzieć co myślę o tym płynie ? Zapraszam do recenzji


OPAKOWANIE - Zwykłe plastikowe pojemności 500 ml
ZAPACH - Dla mnie pachnie kropka  w kropkę jak czekoladki
 after eight. W kąpieli utrzymuję się dość długo.
KONSYSTENCJA - Bardzo gęsty, byłam tym przyznam szczerze zaskoczona, miałam wiele płynów do kąpieli ale ten jest wyjątkowo gęsty
WYDAJNOŚĆ - Gęstość płynu zdecydowanie wpływa na wydajność, nie trzeba wlać dużo do wanny by poczuć, że ten płyn tam jest około - 2-3 zakrętek ( ja leje na oko :P )
APLIKACJA - Płyn pieni się bardzo dobrze, kąpiel jest przyjemna bo pachnie czekoladkami :) Aż chce się je zjeść ! Kocham ten zapach relaksuje i rozpieszcza zmysły - mniam !
DZIAŁANIE - Jeśli działaniem tego płynu jest walka z rutyną to na pewno jest skuteczna. Jednak nie zapewnił mi on żadnych dodatkowych wrażeń po kąpieli - czyli gładszej i bardziej odżywionej skóry.
CENA - Około 9 zł, warta swojej ceny !
OGÓLNA OCENA 
Jeden z lepszych płynów do kąpieli jakie miałam. Jest bardzo wydajny a sam zapach jest jego atutem. Kto kocha czekoladę tak jak ja na pewno pokocha kąpiele z tym płynem. Przyjemność mimo, że trwa tylko podczas kąpieli jest warta zachodu.
Ocena:


 

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger