Odżywcza Maska do Włosów Rozdwajających i Łamliwych z Jonami Srebra- "Kwaśne Mleko i Chleb Żytni"

Odżywcza Maska do Włosów Rozdwajających i Łamliwych z Jonami Srebra- "Kwaśne Mleko i Chleb Żytni"


Informacje od producenta WIĘCEJ TUTAJ
Srebro koloidalne(Ag ,łac. Argentum)- preparaty zawierające srebro wpływają na pracę gruczołów łojowych oraz niszczą większość bakterii mogących wywoływać stany zapalne skóry (zapalenie mieszków włosowych, trądzik pospolity, itp.). Stymulują także proces regeneracji komórek, chronią skórę przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych (wiatr, kurz, mróz). Srebro nie tylko reguluje wydzielanie łoju, utrzymując zbyt suchą lub zbyt tłustą skórę w stanie równowagi, ale zapewnia również prawidłowy poziom nawilżenia naskórka.
Naturalne produkty wchodzące w skład maski wzbogacają włosy w składniki odżywcze i mikroelementy. Naprawia uszkodzoną strukturę włosów, wzmacnia je i zapobiega rozdwajaniu końcówek.Składniki :
Chleb Żytni (Secale Cereale Seed Extract)- bogaty w wiele witamin, mikro- i makroelementów, oraz w wiele innych składników odżywczych. Wzmacnia i odbudowuje włosy, wygładza je, poprawia ich strukturę, zapobiega łamliwości i rozdwajaniu końcówek. Stymuluje krążenie krwi w skórze głowy i odżywia cebulki włosowe co przyczynia się do wzrostu włosów.
Kwaśne Mleko (Curdled Milk)- intensywnie nawilża włosy oraz skórę głowy oraz przywraca jej kwaśne pH, dodaje włosom blasku i sprężystości, wzmacnia ich strukturę. Bardzo dobrze, a jednocześnie delikatnie oczyszcza włosy, wygładza je.

A co sądzą o maseczce moje włosy ? 

Zapach :  Zapach maseczki jest bardziej mleczny, dosyć delikatny i przyjemny.
Opakowanie : Typowe dla maseczek, bezproblemowa aplikacja
Konsystencja : Tutaj miałam małą niespodziankę, spodziewałam się że maseczka będzie bardziej gęsta. Gęstość maseczki jest bardziej zbliżona do balsamu.
Aplikacja : Maseczka w miarę dobrze rozprowadza się na włosach, jednak konieczne jest danie większej ilości dla uzyskania jakiegokolwiek efektu
Wydajność : Konsystencja maseczki wpływa na mniejszą wydajność 
Spłukiwanie : Efekt taki jak lubię, włosy podczas spłukiwania prześlizgują się przez palce ;)
Rozczesywanie : Włosy dobrze się rozczesują, nie mam żadnych uwag
Cena : 13,93 ( Po użyciu rabatu z strony) 
Efekty : Jak już wspomniałam, efekty maseczki są dopiero po użyciu większej ilości maski. Dobrze rozprowadzonej na całej długości włosów. Moje włosy bardzo i to bardzo polubiły tą maseczkę. Włosy są widocznie bardziej lśniące i mocniejsze.Czy maska spełnia swoje główne działanie i sprawia, że włosy są mniej łamliwe - bez żadnych wyrzutów sumienia mogę stwierdzić że tak :)
Wszystkich chętnych zapraszam do skorzystania z rabatu 


Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger