Spotkanie blogerek w Gorzowie 21.09.2013 cz. 2


Dzisiaj kilka zdjęć zapożyczonych z blogów od dziewczyn :) Jak już wspomniałam nie zrobiłam ani jednego zdjęcia za to dziewczyny i Pan fotograf zrobili ich pełno :)

 
Ciągle przeżywam te spotkanie, będę je wspominać za naprawdę udane. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać jeszcze raz w tak zacnym gronie :) Miło było posłuchać dziewczyn, dowiedzieć się czegoś innego. Naprawę fajne uczucie poznać dziewczyny przez internet a rozmawiać z nimi na spotkaniu jakbyśmy się znały co najmniej kilka lat :)
A na spotkaniu były dziewczyny z blogów :

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji