Włosowe kosmetyki z Miłorzebęm japońskim czyli sposób na piękne włosy z www.biopiekno.pl Czasem bywa tak, że różne kosmetyki łączy jeden skład. I tak jest w tym wypadku szampon marki Logona oraz odżywki marki Nerobio. Ich wspólne działanie na ratunek moim włosom uznaje za udane.
 Zapraszam do przeczytania recenzji :)

Szampon z miłorzębem japońskim (ginko) LogonaSzampon już na wstępie wyrobił sobie u mnie dobre zdanie. Posiada w sobie ekstrakt z niezwykle ciekawej rośliny o której mogłam się dowiedzieć więcej o Miłorzębie Japońskim TUTAJ
Zapach Pachnie przepięknie ! Zapach kojarzy mi się z cytrynami ale wyczuwalna w nim jest cierpka nuta - wszystko równoważy się w jedną bardzo przyjemną zapachową nutę
goryczy.
Opakowanie : Wygodne w użyciu, bez problemowe aplikowanie szamponu
Konsystencja : Płynna trochę żelowa
Użycie :Pieni się średnio ale gęstą pianą i to jest dużym plusem tego szamponu. Nie koniecznie większa ilość piany świadczy o skuteczności kosmetyku ale może być oznaką szkodliwych składników w szamponie np. SLS. Zmywa oleje średnio, konieczne jest powtórzenie czynności .
Wydajność : Dosyć duża, mimo średniego pienienia się
Spłukiwanie :Podczas spłukiwania włosy są szorstkie w dotyku, jednak po stają się zupełnie inne.
Po wysuszeniu: Włosy są oczyszczone, bardzo i to bardzo lśniące. Mam wrażenie, że są mocniejsze w dotyku. Włosy ładnie się kręcą i są bardziej sprężyste.
Po kilku zastosowaniach : Włosy mniej łamliwe, mniej wypadają, łatwiej się rozczesują i są miękkie w dotyku. 
Cena : 34 zł ok. 250 ml

NEOBIO Odżywka nadająca włosom połysk z bio miłorzębem i wyciągiem z bambusa


NEOBIO Odżywka nadająca włosom połysk z bio miłorzębem i wyciągiem z bambusa

Zapach : Bardzo zbliżony do zapachy szamponu. Zdziwił mnie zwłaszcza fakt, że szampon i odżywka nie są jednej marki.
Opakowanie : Bardzo wytrzymałe i dosyć grube, czasem trzeba nieźle się nasilić by wycisnąć odżywkę
Konsystencja : Bardzo gęsta przez co odżywka nie zrobiła na mnie wrażenia. Gęsta odżywa ciężko rozprowadzała się na włosach a po umyciu włosy były widocznie oklapnięte i obciążenie. Rozwiązałam ten problem i dodaje wody do odżywki każdorazowo :)
Użycie : Jak już wspomniałam z początku użycie tej odżywki nie rozcieńczonej nie było przyjemne. Odżywkę bardzo ciężko rozprowadzało się na włosach przez co musiałam użyć jej więcej a to wszytko skumulowało się i spowodowało efekt oklapniętych włosów. Odżywka rozcieńczona stała się zupełnie innym kosmetykiem. z 150 ml. kosmetyku nagle zrobiło się nawet 2-3 razy więcej odżywki. Z wodą odżywka o wiele lepiej i przyjemniej rozprowadzała się na włosach.
Spłukiwanie : Włosy są miękkie i przelewają się przez palce
Po wysuszeniu : Byłam naprawdę zaskoczona efektem odżywki. Tak jak zapewnia producent włosy stały się bardziej lśniące i wyglądają na widocznie zdrowsze
Po kilku zastosowaniach : Myślę że sprawdziła się na moich włosach. Chociaż przyznam, że gdyby jej nie zaczęła rozcieńczać dostała by kilka minusów.  Włosy dobrze się rozczesują, mniej wypadają i przede wszytki przepięknie błyszczą.
Cena : ok. 19 zł 

10 komentarzy:

 1. Alkohol denat w odżywce?! To raczej nie dobrze! Ale jeśli jesteś z niej zadowolona to najważniejsze! A szampon rewelacja!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety jest tam alkohol. Mimo to moje włosy nie cierpią na tym :) Trochę się tego alkoholu obawiałam ale sądzę że zawsze warto spróbować :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Odżywka mnie zaciekawiła, chyba się skuszę kiedy wykończę swoją:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam kiedyś chyba dwa szampony marki Logona, były przyjemne, miały naturalny skład ale ich cena jest dość wysoka.

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne loczki sis :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze nie miałam okazji poznać tych kosmetyków:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Alkohol w składzie mnie nie przekonuje. Już wiele razy się na to nabrałam i efekcie miałam jeszcze bardziej wysuszone włosy. Ale cieszę się, że Tobie się sprawdziły :)
  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Alkohol w składzie mnie nie przekonuje. Już wiele razy się na to nabrałam i efekcie miałam jeszcze bardziej wysuszone włosy. Ale cieszę się, że Tobie się sprawdziły :)
  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Alkoholu sie nie boje, ale odżywki sądla mnie po prostu za słabe :( I jeszcze jakbym miała rozcieńczać to czy włosy poczułyby cos?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja osobiście też wolę nie rozcieńczać jednak w wypadku tej odżywki dla mnie to konieczne :) I co najważniejsze włosy lepiej wyglądają niż jak używałam nie rozcieńczonej odżywki

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger