Magia czerwonych ust

Magia czerwonych ust
Czerwona ponętne usta kryją w sobie wiele magii. Potrafią obudzić ukryte pragnienia skryte w każdej kobiecie. Czerwony kolor ust jest wabikiem, któremu ulega wielu mężczyzn. Co sprawia, że zwykła szminka z nie atrakcyjnej kobiety czyni sex bombę ?  

Wszystko to kryje się wewnątrz nas. Miliony lat istnienia ludzkości nie wygasiło naszej burzy hormonalnej – to dzięki hormonom czerwone usta są dla mężczyzn o wiele bardziej atrakcyjne. Czerwone usta są oznaką zdrowia, młodości i płodności. Są to cechy pożądane przez większość mężczyzn. Niektóre źródła podają, że usta są widocznym odzwierciedleniem narządów rodnych kobiet które ta od tysiąca lat ukrywa pod ubraniami.

Badania naukowe dowodzą również, że kobiety które regularnie malują usta czerwoną szminką mają większe powodzenie w życiu. Są postrzegane jako pewniejsze siebie i bardziej atrakcyjne. Usta czerwienią malowano już w starożytności a moda na ten makijaż trwa do dzisiaj. Nie jedna z nas, gdy użyje czerwonej szminki czuje się pewniejsza siebie i bardziej kobieca.

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger