Maska Regenerująca ROMANTIC Professional

Maska Regenerująca ROMANTIC Professional
Czy można kupić dobry kosmetyk za grosze ? Tak

Dwoma słowami mogę ogólnie określić tą maskę – Jest dobra i tania ! Dlaczego ? Zapraszam do recenzji.


Skład kliknij by powiększyć
Opakowanie maski do włosów Romantic przywodzi na myśl kosmetyki z salonu fryzjerskiego. Zakręcane opakowanie, posiada w środku zabezpieczenie przed wylaniem kosmetyku. Kolor opakowania i szata graficzna nie należy do tych które przyciągają moją uwagę.

Maska już jakiś czas gości u mnie w łazience i jest jedną z tych po które sięgam teraz najczęściej. Pojemność maski jest naprawdę duża 500 ml a wydajność jeszcze większa. Maska ma bardzo gęstą konsystencję i równocześnie łatwo rozprowadza się na włosach. Przy spłukiwaniu czuję mój ulubiony efekt ,, przelewania się włosów przez palce”. Zapach maski niezwykle relaksujący przywodzi na myśl orient i złoto Maroka.

Nasze pierwsze ,,spotkanie” nie było zbytnio udane – uradowana nałożyłam maskę na całe włosy i skórę głowy co skończyło się łupieżem. Przy kolejnej aplikacji dokładnie przeczytałam sposób użycia i pominęłam skórę głowy przez co nie miałam już łupieżu jak przy pierwszym użyciu.


Produkt marki
Efekt działania maski na włosach jest zadowalający, zwłaszcza że maskę możemy kupić w tak atrakcyjnej cenie. Największą równicę używając tej maski zauważyłam w łatwiejszym rozczesywaniu się włosów. Włosy są mięciutkie i przyjemne w dotyku, ładnie się błyszczą a pozostawione do ,,swobodnego wyschnięcia” łatwiej się kręcą.
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger