Żel pod prysznic CRANBERRY od Corine de Farme


Żel pod prysznic CRANBERRY od Corine de Farme od niedawna  zagościł u mnie w łazience.
Pierwsze co zwróciło uwagę w tym żelu jest duża pojemność, która z pewnością dobrze się spisze przy dużej rodzinie. Bardzo wygodna w duża pompka w łatwy i szybki sposób pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości żelu pod prysznic.

Zapach jest obłędny.... ciągle nie mogę się oprzeć temu zapachowi. Wyciąg z żurawiny i granatu tworzy słodką i zarazem pobudzająca zapachową kompozycje. Pachnie podobnie jak kosmetyki dla dzieci i myślę, że im również spodobał by się ten słodki zapach.

http://www.forte-sweden.com/
Kliknij by powiększyć
Konsystencja żelu jest kremowo-żelowa. Pieni się całkiem dobrze dla moich potrzeb wystarczą tylko dwa naciśnięcia pompką by z powodzeniem wymyć całe ciało.
Ten żel zapewnił mi wszystko to czego oczekuje od tego typu kosmetyków – czyli delikatne oczyszczanie skóry i przyjemny zapach. Po umyciu skóra delikatnie pachnie a ja czuje się bardziej wypoczęta i gotowa do wyzwań czekających mnie w ciągu dnia.
Corine de Farme wprowadziła również inne żele z tej serii więcej o nich dowiecie się tutaj  

2 komentarze:

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger