Blogowo

Czego nauczyło mnie blogowanie ?

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

Related Posts

20 komentarzy

 1. ZłotaPigmejka

  U mnie lada dzień będzie 3 lata blogowania, ale tak na prawdę dopiero od ponad roku (hmm… a może to, że po prostu jestem starsza) staję się świadoma kobiecości, a blogowanie to coraz większa pasja (myślę, że jeśli ktoś pisze tyle lat co Ty czy nawet ja, to może już tak to określić).
  Mimo, że mało kiedy pisze u Ciebie to czytam praktycznie każdy Twój post i każdy dodaje jakąś małą cegiełkę do pielęgnacji, stylu życia.
  Kolejnych 5, a nawet więcej lat w blogosferze! 🙂

  1. Marzena T

   Dziękuję bardzo miło mi to słyszeć 🙂

 2. Helen G.

  Bardzo dobre podsumowanie:) Ja również bym nie przypuszczała, że będę kiedykolwiek prowadzić bloga (w moim przypadku 2 blogi). Mam podobnie jak Ty, że często te blogi które są w internecie bardzo popularne, mają multum obserwatorów jakoś mnie tak nie przyciągają, wolę te bardziej prywatne, to dla mnie takie perełki, m in. Twój blog:) – moim zdaniem jest jedyny w swoim rodzaju i to się liczy, nie statystyki.

  1. Marzena T

   Ja też kiedyś bym nie przypuszczała, że będę pisać 🙂 Nie wiem natomiast czy gdyby miała zacząć dziś prowadzić bloga bym się na to zdecydowała 🙂 Cieszę się bardzo że jestem da Ciebie taką perełką tym bardziej że odwzajemniam się tym samym 😀

 3. Gaja

  Masz naprawdę świetnego bloga i jak dla mnie – ogromną liczbę obserwatorów. Racja, gadżet obserwatorzy działa motywująco, ale liczy się także co innego. Bardzo lubię pisać i mogłabym to robić dla jednego czytelnika, a gdyby i jego zabrakło, wtedy dla siebie 🙂 Kiedy przepracowuję jakiś temat na blogu, to tak jakbym go w swoim życiu przepracowała i łatwiej mi później pamiętać o tych wszystkich sprawach na co dzień. Jeżeli coś postanawiam, czy planuję, to też łatwiej przychodzi mi realizacja tego 🙂

  1. Marzena T

   Też to zauważyłam 🙂 Ja czuje się zobowiązana do pracy nad sobą , bo łatwo napisać a trudno czasem wykonać 😛

 4. Anonimowy

  hmm. jeśli już to nie "co mnie nauczyło" tylko "czego mnie nauczyło"…

  1. Marzena T

   Dziękuję za uwagę 🙂 Błąd już poprawiony

 5. Catherines diary

  dzięki recenzjom jakie pojawiają się na blogach mój portfel też często świeci pustkami więc u mnie to akurat w pewnym sensie też i skutek uboczny 😀

 6. Mela B

  Ja jestem na początku tej drogi i mam nadzieje że tak jak ty wiele wyniosę z blogowania.

 7. langas

  Masz wspaniałego bloga, którego obserwuję już rok, ogólnie przyglądam się blogom od 1,5 roku. Od nie dawna odważyłam się wstawiać pod nimi komentarze, może następnym krokiem będzie…;-)

 8. maxcom

  Już 5 lat? No tak wydaje mi się, że Twój blog jest "od zawsze"

 9. ...SZKATUŁKA...

  BLOGOWANIE – to na prawdę fantastyczna sprawa 🙂

 10. Aneczka M

  Fantastyczna i daje satysfakcję zwłaszcza wtedy, kiedy piszesz o tym co kochasz i jest dla ciebie ważne 🙂

 11. Weronika

  Zdecydowanie łatwiejsze zakupy i inspiracje na innych blogach to coś, pod czym mogę się podpisać.
  Ta babska społeczność potrafi być naprawdę motywująca, otwarta i przyjazna! Na początku byłam naprawdę zdziwiona, a i wciąz isę tym zachwycam 🙂

 12. Marzena T

  Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze 🙂

 13. Tajnashii eko-świat i nie tylko

  Ja również nie stawiam na wielką popularność mojego bloga – nigdy to nie było moim założeniem 🙂

  1. Marzena T

   Moim też nie ! Popularność ma plusy ale zdecydowanie więcej minusów ….. to nie dla mnie

 14. Korah

  No kochana, ale ten byk w nagłówku dawał strasznie po oczach, dobrze, że się zorientowałaś. Nigdy nie byłam przewrażliwiona na punkcie błędów w pisowni i nikomu nie zwracałam uwagi. Powoli mnie to jednak zaczyna irytować, widzę, jak rośnie skala zjawiska. Na każdym kroku, praktycznie na większości blogach, forach, nawet w artykułach pisanych przez dziennikarzy kaleczony jest język polski, nagminnie. Oczywiście to nie do Ciebie bezpośrednio piję, bo to tylko jeden błąd, każdemu się może zdarzyć, tak tylko nawiązuję do powyższego.

Leave a Reply