Krótko i na temat o profesjonalnych kosmetykach do włosów z sklepu Jalyd Professional

 Maska nawilżająca re.idra

Maska zawarta jest w plastikowej butelce z nakrętką typu click on. Bezproblemowo można wydobyć pożądaną ilość kosmetyku. Zapach maski jest specyficzni, niestety nie przypadł mi do gustu. Konsystencja określiłabym jako coś pomiędzy odżywką a maską do włosów. Nakłada się na włosy szybko, a ilość odżywki potrzebnej do nawilżenia włosów mogę porównać z przeciętnym balsamem. Wnioskując wydajność kosmetyku jest wystarczająca.
Więcej info tutaj
Zauważalnym dużym plusem jest wyczuwalne nawilżenie i natychmiastowe zmiękczenie włosów podczas aplikacji. Włosy przelewają się przez palce tak jak to lubię najbardziej. Po zmyciu odżywki, włosy mokre są raczej szorstkie. Po wysuszeniu włosów, włosy wyczuwalnie są bardziej miękkie w dotyku. Ładnie się błyszczą i mniej się plączą. Niestety, zauważyłam minimalne obciążenie włosów przy nałożeniu zbyt dużej ilości maski na włosy.
Ogólnie rzecz biorąc : Maska jest dobra, spełniła swoje zadanie lecz nie wzbudziła u mnie zachwytu

Krem pielęgnacyjno - wygładzający GJM Soft Crea

Więcej  info tutaj
Krem posiada ładne estetyczne opakowanie z pompką. Pompka pozwala na łatwe i szybkie wydobycie kosmetyku. Wystarczy tylko jeden nacisk, by wydobyć taką ilość kremu, która może zdziałać na włosach wiele. Zapach również nietypowy i może nie każdemu się spodobać. Mi zapach z początku przeszkadzał, teraz zaczyna się podobać. Konsystencja kosmetyku jest trochę rzadka w porównaniu z innymi kremami. Rozprowadza się na włosach błyskawicznie i daje natychmiastowy efekt. Stosuję krem na suche włosy i od razu czuję i widzę efekty. Włosy są od razu bardziej gładkie, miękkie i przyjemniejsze w dotyku. Nabierają ładnego blasku, a stosując krem w ramach pokreślenia moich fal stwierdziłam, że spisuje się znakomicie. Dzięki temu kosmetykowi, zauważyłam, że moje włosy mają większą podatność na kręcenie się.
Krem jest bardzo wydajny, biorąc pod uwagę małą ilość potrzebną do zużycia. Bardzo przypadł mi do gustu ze względu na swoje natychmiastowe działanie.

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger